Zoho Notebook – univerzálna poznámková appka pre všetky platformy

ZDROJ | Zoho Corporation

Ak striedate zariadenia, operačné platformy a spôsoby tvorby poznámok, určite neprehliadnite aplikáciu Notebook. Rozumie si totiž s prakticky všetkými platformami a zaznamenať dokáže nielen text, ale aj hlas, fotografie a kresby.

Každá platforma má svoju zostavu aplikácii na zapisovanie poznámok, nahrávanie zvukových záznamov alebo aj kreslenie. Mať ale tieto všetky spôsoby úschovy myšlienok na jednom mieste pri prechode z mobilu na tablet, z tabletu na počítač a z počítača napr. na smarthodinky, je poriadne ťažký oriešok. Aplikácia Zoho Notebook to ale dokáže bez akejkoľvek námahy.

https://youtu.be/yyHPiBroUpI

V jednoduchosti je krása a rovnako, ako má aplikácia Notebook jednoduchý názov, má aj jednoduché používateľské prostredie. V ňom vás privítajú vaše virtuálne zošity, do ktorých si môžete ľubovoľne zakladať vaše poznámky.

Zoho Notebook dokáže zaznamenať klasické textové poznámky, odškrtávacie listy, hlasové nahrávky, kresby a fotografie vrátane skenov dokumentov. Všetky tieto digitálne zošity sa vám budú automaticky synchronizovať naprieč všetkými platformami, medzi ktoré sa radí Android, iOS, watchOS, macOS, Windows či Linux.

Samozrejmosťou pre takúto aplikáciu je možnosť kolaborácie na jednotlivých poznámkach alebo zošitoch. Notebook si ale rozumie aj s viacerými produktívnymi službami, či už Google Workspace, Microsoft Teams alebo Slack. Zároveň ponúka aj rozšírenie pre prehliadače, ktoré slúži na ukladanie webových stránok do vašich zošitov, či už vo forme záložky alebo snímky obrazovky.

Či už vám bude Zoho Notebook plne vyhovovať, záleží iba od vašich nárokov na poznámkové aplikácie. Veľká výhoda Zoho je ale cena – tá je totiž doslova nulová. Aplikácia nemá žiadne skryté poplatky, reklamy, ani členstvá.

Pozrite siAppka „not less but better“ sľubuje, že vás zbaví závislosti od smartfónu

Jediným obmedzením je veľkosť súborov, ktoré môžete do služby uploadnúť ako prílohu. Aplikácia je totiž naviazaná na cloudovú službu Zoho Docs, v rámci ktorej máte s bezplatným účtom k dispozícii úložisko s kapacitou 5 GB. Úložisko s kapacitou 100 GB stojí 5 € mesačne, 1 TB iba o tri eurá viac.

Notebook – Take Notes, Sync90%

Veľkosť:
202,4 MB
Platforma:
Android 5.0 alebo novší, iOS 11.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Komentáre k článku