Pošlite Dogecoin až na Mesiac! Nová slovenská hra vzdáva hold krypto-kultúre

ZDROJ | Sekip Games

To the Moon! Doslovne toto internetové meme spojené s kryptomenami vzala nielen spoločnosť SpaceX, ale aj slovenský vývojár, ktorý na celom tomto internetovom fenoméne postavil zábavnú mobilnú hru pre Android a iOS.

Doge sa z obyčajného internetového meme prepracoval na serióznu kryptomenu, ktorej hodnota v priebehu niekoľkých týždňov raketovo vzrástla o neuveriteľných cca 1 300 %. Hoci aktuálne je z pohľadu ceny skôr vo fáze útlmu, jej internetová komunita žije aj naďalej a to aj u nás, na Slovensku.

Pozrite siČo je to Dogecoin a prečo zbúral celý trh s kryptomenami?

Slovenský vývojár Peter Sekera vytvoril mobilnú hru Doge Moon Launch takpovediac na mieru pre komunitu fanúšikov tejto kryptomeny. Vašou úlohou v nej bude preto pilotovať raketu letiacu po grafe, na ktorom vás budú čakať aj nástrahy v podobe poklesu ceny či tzv. veľrýb, ktoré hýbu cenami kryptomien.

V hre nechýbajú ani odkazy na dogefathera a samozrejme aj samotný Dogecoin, ktorý slúži ako palivo pre vašu raketu. Vašou úlohou je napokon ťukaním na pravú a ľavú stranu obrazovky dostať raketu čo najvyššie, využiť prípadné cenové rasty (zelené šípky) a samozrejme nazbierať čo najviac paliva.

Hra samozrejme nie je nijakým spôsobom prešpekulovaná, čo je určite fajn. Vďaka jednoduchej hrateľnosti Doge Moon Launch zabaví všetky vekové kategórie a vďaka chytľavosti pri nej zaručene „zabijete“ zopár desiatok minút. Plusom je tiež minimum reklám, ktoré zvyčajne kazia dojem z bezplatných hier.

Pozrite siElon Musk má dnes okrúhlych 50 rokov

Doge Moon Launch si môžete stiahnuť bezplatne do smartfónu alebo tabletu s operačným systémom Android aj iOS. Ak máte možnosť výberu, určite si hru zahrajte skôr na operačnom systéme Android, kde sa nám v redakcii zdala hra o niečo responzívnejšia. Obsahovo je však hra na oboch platformách identická.

Doge Moon Launch

Veľkosť:
71,3 MB
Platforma:
Android 4.4 alebo novší, iOS 10.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Komentáre k článku