Zobrať radšej iPhone XS Max, alebo stačí aj iPhone XS?

Aktuálne najnovšia séria iPhonov s označením XS priniesla okrem malej verzie Apple iPhone XS, aj väčší Apple iPhone XS Max. Oba sme používali dlhšiu dobu a tak vám prinášame základné rozdiely medzi nimi.

Za možnosť používať súčasne nový iPhone XS a veľký iPhone XS Max by sme chceli v prvom rade poďakovať spoločnosti O2, ktorá nám oba iPhony zapožičala. Samozrejme si ich môžete k svojim paušálom kúpiť aj vy, stačí ak navštívite e-shop operátora.

Ak sa na nové iPhony XS a XS Max pozrieme je v nich niekoľko rozdielov, ktoré určite zavážia v rozhodovaní, ktorý si vyberiete práve vy. Niekomu môže vyhovovať väčší displej, ale sú aj ľudia, ktorí sa jednoducho nikdy nezžijú s rozmermi, ktoré prináša práve veľký iPhone XS Max.

Ak sa aj vy aktuálne rozhodujete medzi novým iPhonom XS a jeho väčším súrodencom v podobe modelu Apple iPhone XS Max, pozrite si video, ktoré sme pre vás pripravili. Rozobrali sme v ňom trojicu základných rozdielov medzi týmito dvoma smartfónmi.

Pozrite siApple iPhone XS Max – placka s cenou ojazdeného auta

Podľa nás práve tieto tri rozdiely zvažuje väčšina z nás, keď si vyberá iPhone XS, alebo iPhone XS Max. Jedná sa teda o rozmery, keďže oba smartfóny patria doslova do inej váhovej kategórie. Niekto napríklad ocení pohodlnejšie nosenie vo vrecku, inému zas bude vyhovovať väčší displej, ktorý ponúkne pohodlnejší priestor pre umiestnenie klávesnice a písanie dlhších textov.

Rovnako to platí aj v prípade batérie, keďže väčší iPhone XS Max ponúka batériu s podstatne väčšou kapacitou a tým pádom sa môže pochváliť aj veľmi dobrou výdržou na jedno nabitie, čo je práve problémovou oblasťou menšieho iPhonu XS.

Pozrite siApple iPhone XS – konečne mu nič nechýba

Tak, či tak, nájdite si chvíľku a možno vám práve naše najnovšie video pomôže rozhodnúť sa, či bude pre vás lepší práve iPhone XS, alebo Apple iPhone XS Max.

Komentáre k článku