Zažili sme Mercedes-Benz S 400 d 4MATIC – Keď kráľ zostal kráľom

Mercedes-Benz triedy S. Treba k tomu niečo dodať? Rozhodne vám odporúčame nájsť si pol hodinku, aby ste s nami zažili technológie, ktoré si môžu užívať majitelia nového S-ka a ostatní, možno až o pár rokov.

V redakcii sme mali možnosť vyskúšať si najnovší Mercedes-Benz triedy S v predĺženej verzii a s bohatou technologickou výbavou. Cena modelu sa vyšplhala na 176 154 eur. Čo majiteľ dostane v limuzíne v cene nového bytu pre rodinu v Bratislave?

Určite si prečítajte náš článok z predstavenia novinky, ktoré prebehlo ešte minulý rok. Mercedes-Benz triedy S ukazuje prostredník svojím konkurentom, úroveň luxusu totiž posunul na ešte vyššiu úroveň. Je to jednoducho limuzína, ktorá udáva trendy nielen v komforte, pohodlí, ale aj v technológiách. Intuitívny systém MBUX, ale aj mega obrovský 77″ head-up displej s rozšírenou realitou, si zamilujete ihneď.

Majiteľov novinky poteší aj úplne nový hlavný displej s až 12,8-palcovou obrazovkou, dotykovým ovládaním a technológiou OLED. A keď uvidíte 3D displej pred vodičom, nebudete veriť, že toto môžete mať v aute. 250 LED diód s vami navyše komunikuje a vy budete mať pocit, že ste v úplne inom svete, vo svete, ktorý pre vás vytvoril Mercedes-Benz.

Pozrite siMercedes-Benz EQS strčí Teslu luxusom do vrecka, výkonom ale nie

Ako jazdí, ako sa dokáže otáčať, čím vás bude rozmaznávať a čo by ste chceli aj vo vašom novom aute? Pozrite si naše video z jazdy s touto unikátnou výkladnou skriňou technológií, privítajte kráľa Mercedes-Benz triedy S vo verzii 400 d 4MATIC.

 

Komentáre k článku