Withings Steel HR Sport – ďalšie hodinky s meraním VO2 max a GPS na obzore

ZDROJ | Withings

Spoločnosť Withings, ktorá sa venuje zdravotníckym smart gadgetom, najnovšie predstavila inteligentné hodinky Withings Steel HR Sport.

https://www.youtube.com/watch?v=hvM9LJWdAkc

Hodinky ponúkajú kompletnú ponuku športových funkcií ako napríklad meranie srdcového tepu, GPS a nechýba tiež meranie kondície vďaka VO2 max senzoru.

recenziaWithings Steel HR Sport – hybridné smart hodinky nielen pre športovcov

Po dizajnovej stránke sa môžeme tešiť na elegantnú kombináciu minimalizmu a smart funkcií, ktoré sú šikovne implementované do celkového štýlu hodiniek.

ZDROJ | Withings

Pozrite siSmart hodinky Withings Steel HR vydržia bez nabíjačky 25 dní!

Analógový ciferník Steel HR Sport zobrazuje okrem času aj dátum a percentuálnu úspešnosť dosiahnutých športových cieľov pre aktuálny deň.

Na komunikáciu s hodinkami bude slúžiť ako inak mobilná aplikácia Health Mate. Ciferník bude disponovať aj malým OLED displejom, ktorý bude zobrazovať zdravotné a športové dáta ako napríklad prejdené kroky, spálené kalórie, vzdialenosť a srdcový tep.

„S pokročilými možnosťami merania športových aktivít a zdravotného stavu sú hodinky Steel HR Sport perfektným príkladom toho, ako firma Withings splňuje svoj cieľ pomôcť ľuďom starať sa o svoje zdravie“, povedal riaditeľ spoločnosti Withings, Eric Carreel.

ZDROJ | Withings

Pozrite siWithings Body Cardio – dokonalá váha s varovaním

Hodinkám nechýba ani vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov a meranie viac ako 30 športových aktivít ako napríklad jóga, volejbal, veslovanie, box či lyžovanie.

Jednoznačne zaujme 25-dňová výdrž alebo 45 dní pri zapnutom úspornom režime. Hodinky Withings Steel HR Sport vraj dokážu aj napriek dlhej výdrži merať cvičenie, aktivitu a spánok. Smartwatch sa tiež chvália funkciou Smart Wake-Up, ktorá vás dokáže jemnými vibráciami zobudiť podľa toho, kedy máte najľahší spánok.

Predaj hodiniek začne 18. septembra 2018 a kúpiť si ich môžete za cenu 199 eur. Hodinky budú dostupné v dvoch farebných spracovaniach – bielom a čiernom. Oba modely budú mať remienok, ktorý je vymeniteľný.

ZdrojWithings

Komentáre k článku