Withings má inteligentný teplomer Thermo

ZDROJ | Withings

Známa spoločnosť Withings, ktorú poznáme najmä vďaka inteligentným gadgetom moniturujúcim rôzne aktivity, rozširuje svoje portfólio a vcelku praktický prístroj. Nový Withings Thermo je totiž teplomer, vďaka ktorému budete vedieť rýchlo odmerať aktuálnu teplotu vašich detí či vašej rodiny, pričom všetky údaje sa ukladajú do špeciálnej aplikácie v smartfóne alebo tablete.

withings_thermometer
ZDROJ | Withings

Teplomer Withings Thermo na meranie teploty využíva 16 infračervených senzorov, pričom výslednú teplotu získate do dvoch sekúnd od priloženia k čelu. Teplomer za túto krátku dobu vykoná až 4 000 meraní, z ktorých určí aktuálnu teplotu.

Zohľadňuje pritom i teplotu v miestnosti a vďaka špeciálnemu algoritmu by mala novinka ponúkať skutočne relevantné výsledky merania. Po priložení k čelu stačí stlačiť jediné tlačidlo na tele teplomera a počkať na jemnú vibráciu, ktorá vás informuje o ukončení merania.

Pozrite siNajelegantnejší smart náramok na svete, alebo hodinky Withings Activité

withings_thermometer2
ZDROJ | Withings

Na tele teplomera je teplota zobrazená pomocou LED displeja. Teplomer vás dokonca farbou zobrazenej odmeranej teploty upozorní na zdravotné problémy, pričom berie do úvahy vek a ďalšie údaje, ktoré má k dispozícii cez aplikáciu. Všetky namerané hodnoty sa zaznamenávajú aj v aplikácii, ku ktorej sa Withings Thermo pripojí cez Wi-Fi alebo Bluetooth.

Samozrejme, je tu možné zadať aj informácie o podaných liekoch, pričom každá aktivita má zaznamenaný aj svoj čas. Novinka by mala na trh doraziť už v prvom štvrťroku 2016 za cenu okolo 100 dolárov (v EÚ predpokladáme cenu okolo 100 EUR).

ZdrojWithings

Komentáre k článku