Withings Go je malý gombík s E-Ink displejom

ZDROJ | Withings

E-Ink displeje majú jednu veľkú výhodu. Sú energeticky podstatne menej náročné, ako bežné displeje. To je určite jedným z dôvodov prečo spoločnosť Withings predstavila Go, nové nositeľné zariadenie s E-Ink displejom.

Withings Go 06
ZDROJ | Withings

Aj napriek tomu, že Withings je spoločnosť známa skôr svojimi high-end fitness hodinkami Activité a Activité Pop, jej najnovší produkt Withings Go spadá skôr do cenovo dostupnej kategórie. Teda minimálne ak sa na Go pozrieme s pohľadu cien iných produktov spoločnosti Withings. Do predaja sa dostane na začiatku marca a jeho predajná cena bude 69,95 €. To je podstatne viac ako napríklad Mi Band od Xiaomi. 

Withings Go 02
ZDROJ | Withings

Withings Go môžete veľmi jednoducho pripnúť k oblečeniu, taške, kľúčom, alebo ho rovnako ako väčšinu monitorov aktivity nosiť na svojom zápästí. Samozrejme vie Withings Go monitorovať počet vašich krokov, vzdialenosť, spálené kalórie a spánok. Môžete si kľudne zobrať aj do bazéna, je totiž vodotesný do 5 Atm. Withings Go navyše plávanie rozozná automaticky ako aktivitu.

Withings Go 05
ZDROJ | Withings

Na rozdiel od iných podobných zariadení má Withings Go E-Ink displej, ktorý je schopný zobrazovať priebeh vašej aktivity, teda ako ďaleko ste od svojho denného cieľa. Okrem toho však môže zobrazovať aj aktuálny čas. Go používa štandardnú gombíkovú batériu a na jednu podľa Withings vydrží osem mesiacov.

ZdrojWithings

Komentáre k článku