Withings Activité Steel – nové dostupné analógové smart hodinky

ZDROJ | Withings

Francúzska spoločnosť Withings predstavila úplne nové smart hodinky Activité Steel, ktoré pokračujú v tradícii modelov Withings Activité a Withings Activité Pop. Ide teda o tretí model smart hodiniek, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako klasické analógové hodinky.

Withings Activité Steel 3
ZDROJ | Withings

Ich unikátnosť je však vo vnútri. Hodinky sa totiž k smartfónu pripájajú cez Bluetooth a mobilnú appku Withings Health Mate (iOS, Android) vďaka čomu budete presne vedieť, koľko krokov ste počas dňa spravili, koľko ste toho zabehli a taktiež i vašu spánkovú aktivitu.

Samozrejmosťou nových hodiniek je odolnosť voči vode (do 50 m) a tak s nimi môžete i plávať. Senzory vo vnútri sú schopné taktiež monitorovať vaše plávanie. Majú navyše gumený náramok, takže sa nemusíte báť ich používať aj vo vode.

To najlepšie na hodinkách Withings Activité Steel je však to, že ich nepotrebujete dobíjať! Fungujú len na obyčajnej batérii hodiniek, ktorú stačí vraj raz za 8 mesiacov vymeniť! Hodinky budú na trhu do konca roka s cenou 169,95 dolárov čo je zhruba okolo 158,4 €.

Withings Activité Steel 2
ZDROJ | Withings

ZdrojWithings

Komentáre k článku