Vyhrajte výmenu displeja na iPhone a nano ochranu Wowfixit!

V 12. ročníku ankety Mobil roka 2018 powered by O2 opäť hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety za uplynulý rok 2018. Odovzdajte hlas svojmu favoritovi v jednotlivých kategóriách na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Jednou z výhier je výmena displeja na akomkoľvek modeli Apple iPhone s nano ochranou Wowfixit v podobe tekutého skla vrátane polročnej záruky proti poškriabaniu a rozbitiu displeja mobilného telefónu. Túto cenu venuje SWISS Servicepre troch z vás.

SWISS Service je slovenský autorizovaný servis so švajčiarskou kvalitou a rýchlosťou v oprave zariadení. Servisné stredisko SWISS Service prináša pre svojich zákazníkov rad noviniek pre zjednodušenie celého servisného procesu.

ZDROJ | SWISS Service

iPhone opravia už za 20 minút

SWISS Service je jediný autorizovaný servis na Slovensku, ktorý ponúka zvolávacie akcie na najnovšie zariadenia od spoločnosti Apple vrátane iPhone XS, iPhone XS Max, MacBook Pro a MacBook Air. Vďaka tomu máte istotu, že vám vaše zariadenie opravujú skutoční profesionáli, navyše s postupom schváleným priamo výrobcom.

Takáto oprava sa môže na prvý pohľad zdať komplikovaná a zdĺhavá. Opak je však pravdou. Práve vďaka použitiu najmodernejších technológií od značky Apple dokáže SWISS Service opraviť váš iPhone už za 20 minút vrátane kalibrácie.

To znamená, že vaše zariadenie odíde zo servisu s aktívnym Face ID, prípadne Touch ID, takže mobilné zariadenie zostáva aj po oprave v identickom nastavení, ako keď ste ho priniesli do servisu. Servisné stredisko pritom ako jediné na Slovensku tento čas znížilo na polovicu, vďaka čomu sa výrazne zvýši pohodlie zákazníkov. Oprava smartfónu tak bude skutočne „na počkanie“.

ZDROJ | SWISS Service

Polročná záruka proti poškriabaniu a rozbitiu displeja

Aby sa v budúcnosti nehody so smartfónmi neopakovali a aby ste do servisného strediska SWISS Service nemuseli chodiť tak často, dostanete aj darček. Celkom zadarmo vám v servise aplikujú na vaše zariadenie ochrannú nano-vrstvu Wowfixit. Zároveň vám SWISS Service, ako jediný autorizovaný servis na Slovensku, dá záruku až na šesť mesiacov na poškodenie a rozbitie opraveného displeja.

Servisné centrá na Slovensku aj v Českej republike

Autorizované servisné stredisko SWISS Service si už vybudovalo skvelé meno na Slovensku. Tento rok slovenský servis expandoval aj na český trh, kde produkuje svoje dlhoročné skúsenosti zo servisovania značiek svetových výrobcov na Slovensku (Apple, Fujitsu Technology Solution, HP Inc., Lexmark, Samsung a Acer). Týmto istým značkám sa bude SWISS Service venovať aj v Českej republike.

Českí zákazníci dostanú všetko to, na čo sme zvyknutí tu u nás – najvyššiu starostlivosť, profesionálny prístup a autorizovanú opravu s použitím originálneho náhradného dielu. Okrem toho servis rozširuje svoje služby aj o predaj originálneho príslušenstva pre značku Apple.

Čo teda môžete so SWISS Service vyhrať? To sa dozviete v nasledujúcom videu:

Ak teda chcete vyhrať výmenu displeja na vašom Apple iPhone s nano ochranou Wowfixit, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Na odovzdanie hlasu máte čas iba do 12. februára 2019.

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku