Vyhrajte robotický vysávač iRobot Roomba i7+!

V 12. ročníku ankety Mobil roka 2018 powered by O2 opäť hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety za uplynulý rok 2018. Odovzdajte hlas svojmu favoritovi v jednotlivých kategóriách na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2018 powered by O2

Jednou z výhier je robotický vysávač iRobot Roomba i7+. Tento vysávač, ktorý zatiaľ ešte nebol oficiálne uvedený na náš trh, prichádza s niekoľkými novými technológiami.

Automatická vyprázdňovacia stanica Clean Base

Clean Base automaticky vyprázdni zásobník robota do uzavretého vrecka, do ktorého sa zmestia nečistoty až z 30 zásobníkov vysávača. takže na vysávanie môžete zabudnúť na celé týždne. Nečistoty a prach sa v stanici ukladajú do uzavretého vrecka, takže povysávanej špiny sa môžete zbaviť jednoducho a bez kúdolov prachu.

ZDROJ | iRobot

Inteligentné mapovanie Imprint

Roomba i7 od iRobot je jediný robotický vysávač, ktorý môžete naplánovať na čistenie zvolených miestností podľa ich názvu. Vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint Roomba i7 spozná pôdorys vašej domácnosti a zapamätá si jednotlivé miestnosti. Takže si môžete určiť, ktoré miestnosti sa majú povysávať a kedy.

Navyše môžete robotu Roomba i7 povedať, ktoré miestnosti chcete upratať pomocou hlasových povelov cez zariadenia Alexa alebo Google Assistant.

ZDROJ | iRobot

Dobije sa a pokračuje

S plne nabitou batériou zvládne robot Roomba i7 vysávať až 75 minút, potom sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, kde sa vyprázdni a dobije, aby mohol pokračovať a povysávať všetky miestnosti.

Rozšírená aplikácia iRobot HOME so Smart Map

Cez smartfón nastavte, ktoré miestnosti a kedy sa majú vysávať. Nastavte vlastnosti vysávania, alebo cez report Clean Map sledujte, kde všade vaša Roomba vysávala. Nechýbajú ani štatistiky, história a push správa po ukončení vysávania.

Umývateľný zásobník

Zásobník robota a usadený prach v ňom sa dá ešte jednoduchšie očistiť opláchnutím zásobníka pod tečúcou vodou. Vďaka tomu ho môžete stále udržiavať dokonale čistý.

Podrobnosti o vysávači iRobot Roomba i7+ sa dozviete aj v nasledujúcom videu:

Ak chcete vyhrať unikátny robotický vysávač iRobot Roomba i7+, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Musíte to však stihnúť do 12. februára 2019.

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku