Vyhrajte prenosný reproduktor JBL PartyBox 300!

ZDROJ | JBL

V tradičnej ankete Mobil roka 2018 powered by O2 už po dvanásty raz hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety uplynulého roka. Za svojho favorita v jednotlivých kategóriách môžete hlasovať na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2018 powered by O2

V ankete Mobil roka 2018 powered by O2 môžete vyhrať aj prenosný reproduktor JBL PartyBox 300. S ním môžete zažiť skutočne poriadnu párty, alebo zabaviť svojich známych súkromným koncertom.

ZDROJ | JBL

JBL PartyBox 300 je vybavený piatimi meničmi, 2x 6,5” woofer a 3x 2,5” tweeter. Impedancia reproduktorov je 4 Ω a celkový výstupný výkon PartyBox-u je 120 W RMS (240 W MAX-PEAK).

ZDROJ | JBL

Reproduktor poskytuje viacero spôsobov vstupu zvukového signálu. Jednak bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth, ale aj cez USB port či AUX vstup. Dvojicu PartyBox-ov môžete navzájom prepojiť cez RCA konektory alebo technológiou TWS (True Wireless Stereo), využívajúcou Bluetooth. Reproduktor JBL PartyBox 300 je tiež vybavený vstupom pre mikrofón a gitaru. Vďaka tomu si môžete s priateľmi vychutnať karaoke, alebo im môžete urobiť súkromný koncert.

ZDROJ | JBL

JBL PartyBox 300 je napájaný z elektrickej siete, ale má aj zabudovanú batériu kapacity 10 000 mAH, ktorá zabezpečí prehrávanie hudby dlhých 18 hodín. JBL PartyBox 300 zábavu navyše spríjemní aj svetelnými efektami.

ZDROJ | JBL

Pozrite si reproduktor JBL PartyBox 300 naživo v nasledujúcom videu:

Ak si chcete užiť párty či koncert s reproduktorom JBL PartyBox 300, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Na hlasovanie v ankete máte čas do 12. februára 2019.

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku