Vyhrajte ESET Mobile Security a ESET Family Pack!

V 12. ročníku ankety Mobil roka 2018 powered by O2 opäť hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety za uplynulý rok 2018. Odovzdajte hlas svojmu favoritovi v jednotlivých kategóriách na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2018 powered by O2

V ankete Mobil roka 2018 powered by O2 môžete vyhrať od jedného z partnerov, bezpečnostnej spoločnosti ESET, celkovo až štyri hodnotné výhry. Jeden z výhercov získa ESET Family Security Pack. Na ďalších troch výhercov čaká ESET Mobile Security pre Android.

ESET Family Security Pack ochráni až štyri vaše zariadenia. Okrem počítača alebo notebooku to môže byť aj televízor či smartfón alebo tablet s operačným systémom Android. Táto licencia vám v porovnaní s kúpou jednotlivých licencií ušetrí peniaze. Ochrana pritom môže byť kedykoľvek prenesená na nové zariadenie.

ESET Mobile Security pre Android ochráni vaše mobilné zariadenie, či už sa jedná o smartfón alebo tablet. Je to v prvom rade výkonný antivírus, chrániaci pred internetovými hrozbami, vrátane ransomware. Nechýba ani rezidentná ochrana, ktorá sa postará o kontrolu všetkých aplikácií, či ochrana v reálnom čase ESET Live Grid.

Viac sa o ESET Mobile Security pre Android a ESET Family Security Pack dozviete v nasledujúcom videu.

Ak chcete vyhrať jednu zo štvorice spomenutých výhier, ktoré do súťaže venovala spoločnosť ESET, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Máte na to čas len do 12. februára 2019.

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku