Vyhrajte Bluetooth slúchadlá BOSE SoundSport Free!

V 12. ročníku ankety Mobil roka 2018 powered by O2 opäť hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety za uplynulý rok 2018. Odovzdajte hlas svojmu favoritovi v jednotlivých kategóriách na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2018 powered by O2

Jednou z výhier v ankete sú aj Bluetooth slúchadlá BOSE SoundSport Free. Tieto slúchadlá sú naozaj bezdrôtové, takže si počúvanie hudby alebo telefonovanie užijete bez toho, aby sa vám okolo hlavy zamotávali káble spájajúce jednotlivé náušníky.

Okrem športového dizajnu slúchadlá ponúkajú 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie. Bezdrôtové počúvanie funguje cez technológiu Bluetooth a dosah slúchadiel od smartfónu je do 10 metrov. Okrem počúvania hudby môžete slúchadlá využiť na telefonovanie. Na pravom naušníku nájdete tlačidlo, ktorým môžete prijímať a ukončiť hovor.

Certifikácia IPX4 slúchadlám SoundSport Free od firmy Bose zabezpečuje odolnosť voči vode a potu. O pohodlnosť sa starajú silikónové náušníky StayHear+ Sport. Vďaka nim by slúchadlá nemali vypadnúť ani pri športovaní.

Súčasťou balenia je ochranné puzdro, ktoré slúži ako nabíjacia kolíska. Tá umožní slúchadlá ešte 2x nabiť. Doba nabíjania je približne 2 hodiny a po 15 minútach nabíjania by slúchadlá mali vydržať 45 minút.

Pozrite si Bluetooth slúchadlách BOSE SoundSport Free naživo v nasledujúcom videu:

Ak chcete tieto slúchadlá vyhrať, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Máte na to čas len do 12. februára 2019.

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku