Vyhraj jeden zo 4 holiacich strojčekov a zastrihávačov Philips OneBlade

Uži si letné dni v poriadnom štýle. Vyhraj jeden z unikátnych štýlových holiacich strojčekov a zastrihávačov v jednom – Philips OneBlade, ktorý zastrihuje, tvaruje a holí akékoľvek dlhé vlasy. Vďaka Philips OneBlade budeš vždy dobre vyzerať pri akejkoľvek príležitosti. Stačí správne odpovedať na 3 súťažné otázky. Ideš do toho?

Teraz potešíme až štyroch z vás. Totiž v najnovšej súťaži vyžrebujeme až štyroch výhercov, ktorí získajú štýlový holiaci strojček a zastrihávač Philips OneBlade QP2620/20. Ty môžeš byť jeden z nich. Ver nám, že hrať sa oplatí, nový unikátny strojček si totiž obľúbiš od prvého rozbalenia.

Spoznaj však aj nový model Philips OneBlade QP2630/30, ktorý nie je obyčajná žiletka ani obyčajný holiaci strojček. S OneBlade môžeš svoje fúzy akejkoľvek dĺžky zastrihávať, holiť ale aj tvarovať. Najviac ťa na tom bude baviť to, že nemusíš byť žiadny profesionál, i tak dosiahneš skvelý výsledok. Obrovskou výhodou je totiž jednoduchosť použitia. Philips OneBlade QP2630/30 iba otvoríš, zapneš a funguješ. Je vodeodolný a tak ho môžeš použiť na suché alebo mokré holenie.

ZDROJ | Philips

Experimentovať sa ti oplatí. V samotnom balení nového modelu OneBlade nájdeš až 4 nástavce: 1 mm na krátky strih, 2 mm a 3 mm na strnisko, 5 mm na dlhé strnisko. Zastrihneš si tak bradu na presnú dĺžku potrebnú na vytvorenie strniska. Možno nepotešíš svojho barbera, lebo úprava brady s Philips OneBlade QP2630/30 ťa bude baviť a budeš si ju upravovať rád sám. A keď si technologický typ vedz, že novinka kombinuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200x za sekundu)! To je šupa, že?

ZDROJ | Philips

Výhodou je tiež, že vďaka obojstrannej čepeli ľahko vytvoríš presné okraje tvojej brady. Všetko v priebehu pár sekúnd. Holiť sa pritom môžeš v oboch smeroch, takže máš pod kontrolou každý fúz. Navyše Philips OneBlade QP2630/30 neholí príliš nakrátko ako žiletka, takže nepodráždi tvoju pokožku.

ZDROJ | Philips

V balení Philips OneBlade QP2630/30 nájdeš aj špeciálny ochranný prvok, ktorý keď pripojíš, tak získaš dodatočnú vrstvu poskytujúcu ochranu citlivých oblastí. Jednoducho holíš, nič nedráždiš, len si užívaš dokonale hladký výsledok. Dokonca pripojením špeciálneho hrebeňového nástavca na telo budeš môcť jednoducho zastrihávať v akomkoľvek smere. Pritom sa nemusíš obávať, že sa porežeš. Ochrana tvojej pokožky je pri OneBlade prvoradá.

ZDROJ | Philips

Ani nabíjať nebudeš často. Strieborný Philips OneBlade QP2630/30 ti vydrží 60 minút, takže ho budeš nabíjať skutočne len sporadicky. Ak chceš unikátny štýlový holiaci strojček a zastrihávač v jednom – Philips OneBlade v prevedení QP2620/20 vyhrať, máš teraz štvornásobnú šancu.

Ak správne odpovieš na nasledujúce otázky najneskôr do 21. júna 2020, jeden zo štyroch Philips OneBlade QP2620/20 ti pošleme rovno domov. Tešíš sa?

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite siPoznáme výhercov 4 holiacich strojčekov a zastrihávačov Philips OneBlade

Komentáre k článku