Vyhraj CAT® S41 – odolného drsňáka do každého prostredia

ZDROJ | Caterpillar

Chceš mobilný telefón, ktorý znesie aj tvrdšie zaobchádzanie a pri tom nechceš robiť kompromisy vo výkone a výdrži? Často sa pohybuješ v teréne a bežný smartfón nemá dostatočnú odolnosť? Tak neváhaj a zapoj sa do našej súťaže o odolný smartfón CAT® S41.

https://youtu.be/UbCI2LDBn-E

CAT® S41 je skutočne smartfón bez kompromisov. Jeho robustné a odolné telo s 5” Full HD displejom vyhovuje štandardom IP68 a MIL-SPEC 810G, takže sa nemusíš báť o poškodenie v prípade pádu na zem alebo do vody.

ZDROJ | Caterpillar

Okrem toho mu nechýba dostatočný výkon, o ktorý sa stará 8-jadrový procesor MediaTek helio P20 MT6757, 2,3 GHz, 3 GB pamäte RAM a predovšetkým systém Android vo verzii 7 Nougat. 32 GB vnútornej pamäte ti postačí na množstvo fotiek, videí či hudby. A ak nie, rozšíriš ju microSD kartou až do 2 TB.

ZDROJ | Caterpillar

Fotky alebo videá nasnímaš 13 Mpx zadným, alebo 8 Mpx predným fotoaparátom, dáta môžeš prenášať rýchlosťou do 300/50 Mbit/s a vďaka silnej batérii sa nemusíš obávať o výdrž, ak si ďaleko od elektrickej zásuvky. Dokonca smartfónom CAT® S41 môžeš nabíjať iný telefón.

ZDROJ | Caterpillar

Chceš teda naživo vyskúšať, čo všetko dokáže tento odolný drsňák? Odpovedz správne na dve otázky a v tretej môžeš doplniť svoj názor. Ak nie si si istý s odpoveďami, hľadaj ich na Facebookovskej stránke CAT SLovensko.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite siCAT® S41 zo súťaže už pozná svojho budúceho majiteľa

ZdrojCAT Slovensko

Komentáre k článku