Vyhraj CAT® S31 – odolného pracanta za parádnu cenu!

ZDROJ | Caterpillar

Mobilné telefóny CAT sú známe svojou vysokou odolnosťou a výkonom, čo mnohí ocenia pri práci v drsných podmienkach, alebo pri outdoorových športoch. Jedným z nich je aj najnovší odolný pracant CAT® S31, ktorý teraz môžeš mať za ešte výhodnejšiu cenu. Alebo ho môžeš vyhrať v našej súťaži. Tak neváhaj a hraj!

https://www.youtube.com/watch?v=Jprh_mHynrI

Odolný smartfón CAT® S31 prišiel s výraznými vylepšeniami oproti predchodcovi. Väčšie, robustnejšie, a teda aj odolnejšie telo umožnilo osadenie kvalitnejšieho, 4,7-palcového IPS displeja s HD rozlíšením. Dostatok výkonu zabezpečuje 4-jadrový procesor Qualcomm MSM8909 a veľké pamäte, 2 GB RAM a 16 GB ROM, ktorú bez problémov rozšíriš microSD kartou až do 128 GB.

ZDROJ | Caterpillar

CAT® S31 spĺňa prísne certifikáty, či už je to IP68 s odolnosťou voči preniknutiu vody v hĺbke 1,2 metra po dobu 35 minút, vniknutiu prachu, ale aj vojenský certifikát MIL-SPEC 810G, zahŕňajúci pád z výšky 1,8 metra, operačné teploty od -31°C do 55°C a ďalšie náročné podmienky. V prípade potreby využiješ aj spoľahlivý 8 Mpx hlavný fotoaparát s automatickým zaostrovaním a prisvetľovacou LED diódou.

ZDROJ | Caterpillar

Odolný smartfón CAT® S31, ktorý je napájaný silnou, 4 000 mAh batériou, si teraz môžeš kúpiť vo vybraných slovenských obchodoch za zvýhodnenú cenu už od 309 eur. Mimochodom, nájdeš ho aj v ponuke operátorov O2, Orange a Telekom. Ak sa však zapojíš do našej rýchlej súťaže a usmeje sa na teba šťastie, môžeš ho rovno vyhrať. Stačí zodpovedať dve jednoduché otázky. Odpovede na ne môžeš hľadať aj na Facebookovskej stránke CAT SLovensko.

ZDROJ | Caterpillar

Pozrite siPoznáme výhercu odolného pracanta za parádnu cenu – CAT® S31

 

ZdrojCAT Slovensko

Komentáre k článku