Vyhraj bežecké hodinky Garmin Forerunner 45!

ZDROJ | Garmin

Si začínajúci alebo menej náročný rekreačný bežec? Tak v tom prípade určite oceníš bohaté funkcie, ktoré ti počas behu, cyklistiky, ale aj bežného života poskytnú bežecké hodinky Garmin Forerunner 45. Teraz máš skvelú príležitosť ich vyhrať v našej letnej súťaži.

Garmin Forerunner 45 sú skvelé bežecké hodiny s podporou tréningových plánov z Garmin Coach s GPS, ktoré sledujú tvoje tempo, vzdialenosť a mnohé iné hodnoty. Navyše pulzomer na zápästí monitoruje tvoj tep počas každého tréningu.

ZDROJ | Garmin

Vďaka tomu máš bežecký alebo cyklistický tréning priamo na ruke, pretože hodinky ťa prevedú jednotlivými časťami tréningu a upozornia na merané hodnoty. Monitor aktivity počíta tvoje kroky a spálené kalórie počas celého dňa. Nabíjateľná Li-Ion batéria ti v tréningovom režime vydrží 13 hodín. No a v režime smart hodín sa môžeš spoľahnúť na výdrž batérie až do 7 dní.

ZDROJ | Garmin

Po spárovaní hodiniek Garmin Forerunner 45 so smartfónom sa na farebnom displeji zobrazia smart notifikácie textových správ a hovorov. Navyše, vďaka bezpečnostným a sledovacím funkciám si stále v bezpečí. V prípade nehody hodinky odošlú tvoju aktuálnu polohu vybraným kontaktom. Vzhľad hodín na displeji si môžeš kedykoľvek zmeniť cez Connect IQ Store v aplikácii Garmin Connect Mobile. Na pohodlné ovládanie hodín Garmin Forerunner 45 ti poslúži päť tlačidiel po stranách.

ZDROJ | Garmin

Bežecké inteligentné hodinky Garmin Forerunner 45 môžu byť tvojím tréningovým koučom, ale aj spoločníkom v bežnom živote. Ak ich chceš vyhrať, zapoj sa do našej súťaže a odpovedz na dve jednoduché otázky. Správne odpovede hľadaj na stránke Garmin.

Súťaž ukončená!

Pozrite siPoznáme výhercu bežeckých hodiniek Garmin Forerunner 45


ZdrojGarmin

Komentáre k článku