AKO výhodne komunikovať na dovolenke?

ZDROJ | Sony

Plánujete počas leta cestu do zahraničia? Zaplávať si v mori, slniť sa na pláži či len tak objavovať nové miesta a krásne mestá? Máme pre vás dobrú správu, o zážitky z vytúženej dovolenky sa budete môcť teraz podeliť s rodinou a priateľmi na Slovensku výrazne lacnejšie.

Ak vycestujete za hranice Slovenska, nachádzate sa v roamingu. Môžete síce využívať vo väčšine krajín služby úplne rovnako ako v našej krajine, zvyčajne je však takáto komunikácia drahšia.

Každoročne znižovaniu roamingových poplatkov pomáha regulácia Európskej únie, ale vy máte ešte výhodnejšiu možnosť ako toto leto ušetriť v zahraničí. Ak ste zákazníkom Orangeu a váš cieľ cesty je v jednej z Európskych krajín, rozhodne porozmýšľajte nad aktiváciou nového roamingového balíka V Európe ako doma PLUS.

Orange PR roaming
ZDROJ | Orange

Neobmedzené prichádzajúce hovory

Poteší vás hneď niekoľko výhod, kde tou najzaujímavejšou sú neobmedzené prichádzajúce hovory v celej EÚ, v Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a na Islande. Ak vám napríklad zavolá váš známy zo Slovenska, môžete telefonovať ako dlho chcete, za hovor nezaplatíte jediný cent.

Navyše, ak je váš priateľ členom vašej skupiny Navzájom zadarmo, za hovor neplatí ani on. Výhodou bezplatných prichádzajúcich hovorov však benefity balíka V Európe ako doma PLUS nekončia. Orange totiž znížil ceny odchádzajúcich hovorov, odosielaných SMS správ či prenesených dát v zahraničí.

S aktivovaným balíkom zaplatíte 10 centov za minútu odchádzajúceho hovoru, pričom SMS správa či 1 MB prenesených dát vás vyjde na 6 centov. Dokonca balík V Európe ako doma PLUS môžete výhodnejšie (v niektorých prípadoch až o 90% oproti základným cenám) komunikovať aj mimo EÚ.

Volať, posielať správy či surfovať na internete vo vybraných krajinách zvyšku sveta je totiž možné za 49 centov za minútu/SMS/MB.

TIP

Aktivujte si roamingový balík V Európe ako doma PLUS jednoducho zaslaním SMS v tvare ANO na číslo 6210. Stačí, ak máte akýkoľvek paušál od Orangeu.
Orange Europa vizual
ZDROJ | Orange

Poistenie ako bonus

Určite práve premýšľate, koľko môže takýto roamingový balík stáť? Veď s sním dokážete ušetriť počas celého pobytu v zahraničí kľudne aj desiatky eur. Prekvapíme vás, mesačný poplatok za balík V Európe ako doma PLUS je 2,90 €.

Navyše je súčasťou balíka aj cestovné poistenie v krajinách EÚ a vo svete od spoločnosti MetLife s poistným krytím do výšky 100 000 Eur. Dokonca automaticky získate rozšírenie platnosti poistenia aj na členov rodiny.

V ponuke Orangeu nájdete aj ďalšie atraktívne roamingové balíky, medzi ktoré patrí napríklad Môj Svet+, s ktorým ziskate 60  minút prichádzajúcich hovorov vo vybranych krajinach sveta zadarmo a za minútu hovoru, odoslanú SMS správu či prenesený MB dát zaplatíte  iba 49 centov.

Ak radi využívate dáta, oceníte určite napríklad balík Európa dáta, s ktorým môžete prenášať dáta za 4 centy/MB v celej EÚ a Švajčiarsku. Za balík pritom zaplatíte iba 1,90 €/mesačne. Ak plánujete vycestovať do Turecka alebo iných krajín mimo Európy, poteší vás zase balík Svet dáta, kde za 2,90 € mesačne môžete surfovať vo svete sadzbou 0,49 €/MB.

Samozrejmosťou tohto balíka je aj zvýhodnená cena 4 centy za MB dát v EÚ.

ZdrojOrange

Komentáre k článku