Volkswagen Touareg – ten najlepší, aký tu doposiaľ bol

Možno ste to ani nevedeli, ale Touareg sa už od roku 2002 vyrába pre celý svet výhradne v závode Volkswagen Slovakia v Bratislave. Tu sa rodí aj jeho posledná, teda tretia verzia, ktorá namiesto terénnych génov predstavuje luxusnú alternatívu k limuzínam strednej a vyššej triedy.

S novým Touaregom si budete cestu užívať bez ohľadu na vzdialenosť a povrch vozovky. A to nielen preto, že nový Touareg zas o niečo podrástol.

Pozrite siNový Volkswagen Touareg je plný displejov!

Jeho dizajn je vďaka obrovskej prednej maske nezameniteľný a rovnako majestátny. Volkswagen však už tradične nezabúda ani na poriadnu technologickú výbavu. Patria k nej napríklad matrix IQ.Light LED svetlá. Svietia totiž neskutočne.

Okrem nich však Touareg ponúka aj mnoho iného. Ako napríklad vynikajúci vzduchový podvozok, systém nočného videnia, či multimediálny systém, ktorý sa v jeho prípade ovláda prostredníctvom obrovskej 15” obrazovky.

Je to doslova až nadauto a dávka komfortu a luxusu, ktorú ponúka je návyková. Plnohodnotný test nového Volkswagenu Touareg ste si mohli prečítať v jesennom vydaní nášho magazínu TECHBOX, teraz však prišiel rad aj na video.

Ak si teda viete nájsť zhruba sedem minút voľného času, pozrite si video, v ktorom vám nový Volkswagen Touareg predstavíme podrobnejšie.

https://youtu.be/oUKY2SsGLIM

Okrem tohto aktuálneho videa, si však určite nezabudnite pozrieť aj video, v ktorom sme vám predstavili nový Volkswagen Touareg počas jeho uvedenia na slovenský trh. Mne neostáva nič iné, ako dúfať, že s Touaregom sa ešte niekedy v budúcnosti stretnem, keďže toto auto vo mne zanechalo len pozitívne pocity.

Komentáre k článku