Viete, že klimatizáciu môžete mať aj na splátky s elektrinou pre klímu zadarmo?

Aj vám je teplo? Horúce letné dni však môžete prežiť doma v absolútnom pohodlí. Stačí vám klimatizácia, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Ukážeme vám, ako klimatizáciu môžete získať výhodne a rýchlo, pritom môže byť smart a skvelým doplnkom vášho interiéru.

Na našich stránkach sme odštartovali seriál o klimatizáciách, kde sme vám postupne ukázali, že aj klimatizácie môžu byť smart. O tom, že klimatizáciu môžete ovládať na diaľku len smartfónom sme si už písali v prvej časti nášho seriálu – Vieme, ako môžete mať inteligentnú klímu už od 1 eura na deň.

Súčasťou seriálu sú aj moderné smart funkcie klimatizácií a nevynechali sme ani praktické rady, máme totiž pre vás 5 tipov, ako si najlepšie vybrať klimatizáciu.

Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec. Teraz vám totiž prezradíme, kde modernú smart klimatizáciu zoženiete so všetkým, čo k tomu treba – dokonca nemusíte mať ihneď ani stovky eur na jej kúpu či inštaláciu. Určite poznáte známeho dodávateľa nielen elektriny ZSE. A práve v ponuke ZSE Klima nájdete množstvo klimatizácií, ktorých kúpa môže byť pre vás mimoriadne zaujímavá. Výhodná ponuka pritom platí tak pre domácnosti, ako aj pre firmy a inštitúcie.

Ak máte záujem o klimatizáciu, rozhodne odporúčame navštíviť ZSE Centrum, kde si vybrané klimatizácie môžete aj fyzicky pozrieť. Ochotný personál vám poradí, akú klimatizáciu si vybrať a ukáže vám všetky možnosti, ako ju získate napríklad na výhodné splátky. Samozrejme, celú ponuku klimatizácií nájdete aj na web stránke ZSE.

Určite je dobré vedieť, že vašu vysnívanú klimatizáciu si môžete kúpiť aj na splátky vďaka programu ZSE Klima Bezstarosti, a to s minimálnou akontáciou a poplatkom už od 1 eura/denne (31 eur/mesačne na 6 rokov). Môžete tak v podstate získať klimatizáciu za jediné euro na deň. A najlepšie na tom je, že energiu, ktorú klíma spotrebuje už navyše neplatíte, je totiž v cene.

Počas celého obdobia, kedy platíte splátku jednoducho nedostanete žiadnu ďalšiu faktúru za elektrinu, ktorú vaša klimatizácia pri chladení alebo dokonca vykurovaní spotrebuje. Pozrite si celú ponuku klimatizácií a vyberte si takú, čo sa vám najviac hodí.

Pozrite siVieme, ako môžete mať inteligentnú klímu už od 1 eura na deň

V prípade kúpy klimatizácie na splátky sa môžete tešiť aj na ďalšiu nezanedbateľnú úsporu. Totiž v cene splátok je už zahrnutá aj pravidelná ročná servisná prehliadka, jednoducho každý rok budete mať istotu, že klimatizácia funguje správne. Navyše počas celého obdobia platnosti zmluvy máte klimatizáciu v záruke. Ak splácate najdlhšiu možnú dobu, tak je to až 6 rokov. Doslova 6 rokov bez starostí.

Navyše je len na vás, či vaša nová klimatizácia bude nenápadná, alebo sa z nej stane naopak dizajnový doplnok interiéru. K dispozícii sú totiž aj klimatizácie s rôznym dizajnom. Na výber máte až 21 farebných prevedení klimatizácií Daikin. Vaša klimatizácia môže mať vzor, ktorý osvieži dizajn miestnosti, no môže pokojne ladiť aj s dreveným nábytkom či mramorovou alebo betónovou stenou.

Pozrite siAj klimatizácia vie byť smart, tieto vychytávky môžete mať doma

Ak sa rozhodnete pre klimatizáciu od ZSE poteší vás aj bezpečná a rýchla montáž. Doprava, montáž a montážny materiál sú zahrnuté v cene riešenia, pre ktoré sa rozhodnete. Môžete sa tešiť na rýchle dodanie, a to približne len 10 dní po obhliadke u vás doma či vo firme.

A samotná montáž je tiež doslova rýchlovka, spravidla vám ju odborníci namontujú do 4-5 hodín. Náradie, potrebný materiál majú vždy odborníci zo ZSE so sebou, vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom sú samozrejmosťou aj ochranné rúška na tvár a rukavice.

Ako ste si prečítali, kúpa klimatizácie na splátky od ZSE je mimoriadne zaujímavou voľbou, doslova sa na 4 alebo 6 rokov o nič nestaráte, dokonca vás neprekvapia ani žiadne poplatky navyše za prípadnú servisnú prehliadku či spotrebovanú energiu.

Klimatizáciu si však môžete kúpiť aj bez splátok. V tomto prípade je taktiež obhliadka, doprava a montáž v cene. Elektrina pre klimatizáciu už v tomto prípade nie je zadarmo, ale získate na ňu 20% zľavu. Jednoducho ak vaša klimatizácia spotrebuje trebárs elektrinu v cene 20 eur, vy zaplatíte len 16 eur.

Pozrite si5 tipov, ako si najlepšie vybrať klimatizáciu

Viac o klimatizáciách od ZSE nájdete na stránkach predajcu. Určite vám odporúčame aj návštevu ZSE Centrum v jednom z 8 miest na Slovensku.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom ZSE.

Komentáre k článku