Vertu Aster Chevron – najlacnejší luxusný Android s látkou na chrbe

ZDROJ | Vertu

Čínske Vertu predstavilo svoju novinku v podobe smartfónu Vertu Aster Chevron, ktorý je odvodený od modelu Aster z pred dvoch rokov. Má prakticky rovnaký hardvér, no zmenil sa jeho zovňajšok.

Vertu Aster Chevron 10
ZDROJ | Vertu

Pozrite siVertu Aster: luxus s osobnou sekretárkou v jednom

Vertu Aster Chevron disponuje 4,7-palcovým Full HD IPS displejom, ktorý je ukrytý za zafírovým sklom. Pod displejom bije 4-jadrový Snapdragon 801 s taktom 2,3 GHz, grafický čip Adreno 330 a 2 GB pamäť RAM. Na súčasnú dobu je to málo, no na bežnú fungovanie plne postačuje.

Vertu Aster Chevron 4
ZDROJ | Vertu

Od majiteľov Vertu sa totiž neočakáva, že na ňom budú hrať najnovšie mobilné hry či inak zaťažovať hardvér. Naopak, majitelia Vertu si potrpia na unikátnosti a luxuse.

Vertu Aster Chevron je na rozdiel od staršieho súrodenca odetý do látky. A nie hocijakej, ale do luxusnej talianskej látky. V predaji budú tri farebné verzie – čierna, modrá a ružová. Cenu výrobca stanovil na 3 900 €.

Pre fajnšmekrov a zberateľov ale bude aj špeciálna edícia Leaf s koženou zadnou časťou v limitovanej edícii 100 kusov. Tento kúsok vás aj vyjde na 8 900 €.

Vertu Aster Chevron 3
ZDROJ | Vertu

Rovnaký je aj fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx a podporou Full HD videa. Aj tento kúsok sa pýši certifikáciou od slávneho Hasselbladu. Nad displejom je 2,1 Mpx webkamera s HD videom.

Majiteľov však poteší, že nový Aster Chevron podporuje všetky svetové LTE siete, má dvojpásmovú Wi-Fi ac a novší modul Bluetootk 4.0.  Nechýba ani GPS/GLONASS, NFC čip či dokonca bezdrôtové nabíjanie pomocou Qi štandardu.

Vertu Aster Chevron 8
ZDROJ | Vertu

ZdrojVertu

Komentáre k článku