Tvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

Štartujeme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Vďaka novému dizajnu smartfónu Samsung Galaxy S10 si maximálne užiješ nielen fotky, ale aj videá. Jeho displej veľkosti 6,1 palca s Quad HD+ rozlíšením totiž ukrýva predný fotoaparát v displeji tak, že je takmer neviditeľný.

Inteligentný Dynamic AMOLED displej Samsungu Galaxy S10 je inovatívny aj v tom, že ako prvý displej v smartfóne získal podporu HDR10+, teda dynamického obrazu s vysokým dynamickým rozsahom. To ti umožní krajšie zobrazovanie fotografií a videí a lepší zážitok z ich prezerania.

Displej smartfónu Samsung Galaxy S10 však ukrýva ešte jedno prekvapenie. Snímač odtlačkov prstov už nehľadaj na zadnej strane. Tento raz je decentne zakomponovaný priamo do displeja.

Inovovaný, revolučný snímač je konštruovaný tak, aby bez problémov identifikoval 3D línie reliéfu prsta. To ti dáva istotu, že svoj telefón odomkneš iba ty. A to aj vtedy, ak by si mal mokré ruky.

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu na jeho výhru.

Toto je prvé z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinesieme. V každom z nich sa do súťaže môžeš zapojiť a tak zvýšiť svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.

Neváhaj a zapoj sa do 1. kola súťaže,
ktorá trvá do 31. marca 2019 do 24:00 hod.

SÚŤAŽNÉ OTÁZKY:

    Správnu odpoveď hľadaj aj na stránke Samsung.
    Správnu odpoveď hľadaj aj na stránke Samsung.

Zapoj sa aj do ďalších kôl súťaže, Tvoja druhá šanca na nový Galaxy S10! a Tvoja tretia šanca na nový Galaxy S10! a zvýš svoju šancu na výhru Samsung Galaxy S10.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku