Získajte Samsung Galaxy S21 za najlepšiu cenu na trhu!

Určite ste zaregistrovali príchod nových vlajkových lodí od Samsung. Špičkové parametre však niečo stoja, no cenu noviniek si viete výrazne znížiť. Ako? Je to jednoduché!

Samsung pripravil pre tých, ktorí majú záujem o jeden z top modelov Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G mimoriadne výhodnú ponuku. V rámci kampane Vymeňte starý za nový môžete získať bonus v hodnote až 200 eur navyše k výkupnej cene. Stačí, ak si kúpite jeden z uvedených modelov a zároveň odpredáte svoj starý smartfón.

ZDROJ | Samsung

Cena starého smartfónu sa bude odvíjať od konkrétneho modelu a jeho stavu. Bonus si uplatníte doložením IMEI nového smartfónu série Galaxy S21 5G a dokladmi o jeho kúpe (účtenka, resp. faktúra) s dátumom od 25. januára do 30. apríla 2021. Registrácia potrebných údajov však musí prebehnúť na tejto webovej adrese od 29. januára do 7. mája 2021. Času na rozmyslenie a výhodnú kúpu noviniek máte dostatok, aktuálna bonusová akcia trvá totiž až do 30. apríla 2021, príp. do vyčerpania bonusov.

Ako na to?

Postup využitia bonusovej akcie je veľmi jednoduchý. Najprv si na tejto stránke zaregistrujte svoj starý smartfón a zadajte všetky požadované údaje.

Ako druhý krok je registrácia nového telefónu. Opäť na tej istej webstránke zaregistrujte tieto údaje:

  • model nového zariadenia;
  • IMEI číslo nového zariadenia;
  • dátum kúpy nového zariadenia;
  • predajňu, kde ste zakúpili nové zariadenie;
  • nahrajte fotografiu pokladničného dokladu/faktúry nového zariadenia.

Pozrite siSamsung Galaxy S21 je tu! Má tri verzie, 5G a mega foťáky

Zvýhodnenú výkupnú cenu dostanete prevodom na váš účet po overení stavu starého zariadenia a potvrdení zaregistrovaných údajov o novom modeli zo série Galaxy S21 5G.

Zvýhodnená cena predstavuje najvyššiu cenu používaného smartfónu Samsung Galaxy spolu s bonusom 200 eur. Na webstránke môžete videť napríklad najvyššiu výkupnú cenu za Samsung Galaxy S10+ vo výške 530 eur. To znamená, že dostanete 330 eur za telefón plus 200 eur bonus. Ak si teda kúpite Samsung Galaxy S21 5G, tak vás vyjde na 319 eur a nie odporúčaných 849 eur. Samozrejme, sumu za starý smartfón dostanete v rámci kampane Vymeňte starý za nový až po zaregistrovaní a potvrdení všetkých údajov.

Nezabúdajte, bonusová akcia trvá do 30. apríla 2021, alebo do vyčerpania bonusov!

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Slovensko.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku