Zapojte sa do kvalifikácie v Bike Unchained 2 a hrajte o skvelé ceny

ZDROJ | Red Bull

Bikeri a milovníci adrenalínu pozor! Od dnešného dňa začína online kvalifikácia v hre Bike Unchained 2 v rámci podujatia Red Bull Ultimátny Hráč.

Bike Unchained 2 je hrou, ktorú by mal mať na svojom telefóne každý fanúšik horskej cyklistiky. V tejto hre prekonávate tie najextrémnejšie horské priesmyky a čo je najdôležitejšie, môžete si zmerať svoje sily s ostatnými.

Hru si môžete bezplatne stiahnuť cez Google Play alebo z Apple App Store podľa vášho smartfónu. Počas hrania môžete zbierať odmeny v podobe rôznych komponentov, ktorými si postupne vylepšujete svoj horský bicykel.

Po inštalácii stačí kliknúť na „Eventy“ a prihlásiť sa do kvalifikácie Red Bull Ultimátny Hráč 2021. Kvalifikácia bude trvať tri dni a to od 23. do 25. marca 2021. V priebehu týchto troch dní sa môžete zapojiť a kvalifikovať. V prípade úspechu postúpite do finále, ktoré sa bude odohrávať 27. a 28. marca 2021. Výbornou správou je, že okrem prestíže môžete vyhrať aj skvelé ceny.

V prípade, že sa chcete zapojiť do kvalifikácie, tu je zopár tipov, ktoré vám môžu pomôcť vyhrať:

  • Ideš do kopca? Opakovane klikaj na obrazovku, tak rýchlo, ako je len možné. Ideš z kopca? Prilož prst na displej a drž ho, aby tvoj jazdec našiel aerodynamickú pozíciu a získal potrebnú rýchlosť. Nezabudni, že čím je rýchlosť vyššia, tým musíš byť pozornejší kvôli prekážkam.
  • Tmavší terén prezradí, že sa blíži kopec.
  • Dopady sú jednoduché, stačí poklepať na displej v momente, keď budeš dopadať (a mal by si dopadať z kopca, inak sa rozflákneš). Je to veľmi jednoduché, len si musíš zvyknúť, sústrediť sa na terén a mať dobré načasovanie.
ZDROJ | Bike Unchained / RED BULL

Turnaj Red Bull Ultimátny Hráč je už naplno rozbehnutý, Clash Royale je odohraný, rovnako ako FIFA 21, Counter Strike: Global Offensive a League of Legends. Milovníci hier môžu v týchto jednotlivých turnajoch ukázať, že sú univerzálni a ultimátni hráči, ktorí dokážu bodovať vo všetkých hrách. V rámci turnaju gameri bojujú nielen o zásobu energie na celý rok a merchandise Red Bull Ultimátny Hráč, ale aj o výlet pre dve osoby na preteky F1, Sony PlayStation 5, Wolt kredity, ceny od Logitech a poukazy na nákup od progamingshop.sk.

3. apríla všetko vyvrcholí súbojom ôsmich najúspešnejších hráčov z online časti turnaja na OFFLINE finále v Prahe!

Súťaž o nadupané ceny pre všetkých

Šancu vyhrať novú konzolu PlayStation 5 a ďalšie skvelé herné zariadenia majú do 31. marca 2021 všetci, nielen účastníci turnaja. Na webe redbull.sk/sutaz prebieha súťaž o skutočne lákavé ceny a na zapojenie postačí registrácia a správne zodpovedanie otázok týkajúcich sa turnaja Red Bull Ultimátny Hráč.

Viac o hernom päťboji, pravidlá, rozpis turnajov a registráciu nájdete na redbull.sk/hrac. Viac info nielen o Red Bull Ultimátnom Hráčovi, ale aj zo sveta gamingu, nájdete na hernazona.sk.

Komentáre k článku