Vyhrajte unikátny vysávač Electrolux Pure Q9, lebo v čistom sa žije lepšie

ZDROJ | Electrolux

Vedeli ste, že nedávne výskumy ukázali, že čistota prostredia, v ktorom žijeme významne ovplyvňuje stav našej mysle? Až 81% respondentov vo výskume uviedlo, že sa v upratanej domácnosti cítia šťastnejší. Viac ako trom štvrtinám sa zas v čistom lepšie spí a cíti sa menej stresovane. Aj preto Electrolux vytvoril úplne nový ručný batériový vysávač Pure Q9. Ten teraz môžete vyhrať.

ZDROJ | Electrolux

Electrolux Pure Q9 je už na prvý pohľad unikátny vysávač aj vďaka svojej hliníkovej konštrukcii. Na prvý pohľad pôsobí ako moderný tyčový vysávač, no stačí do rúk zobrať jeho stredovú časť a okamžite sa z neho stáva ručný vysávač s rovnakým výkonom, ako v prípade tyčového vysávaču. Pure Q9 je najštýlovejší, najšikovnejší a najtichší tyčový vysávač Electroluxu vôbec.

V režime tyčového vysávača je možné využívať všetky výhody tohto typu vysávačov od Electroluxu. To znamená, že s ním bez problémov a s ľahkosťou môžete vysávať podlahu či koberce, navyše vďaka siedmym LED diódam na hubici DustSpotter uvidíte nečistoty aj v prítmí či pod nábytkom.

ZDROJ | Electrolux

Nová hubica má valček takmer až k okraju tela a tak dokáže veľmi účinne zbierať prach aj v rohoch a okrajoch miestnosti. Zároveň má aj jednu novinku nielen pre lenivých. S funkciou BrushRollClean nie je nutné sa k hubici skláňať a čistiť ju ručne. Stačí nohou stlačiť tlačidlo na hubici a je to!

V prípade, že potrebujete povysávať iba malé plochy, napríklad klávesnicu počítača či omrvinky na kuchynskom stole, stačí z vysávača Pure Q9 odobrať ručnú jednotku a vysávať. Nie je potrebné stláčať žiadne tlačidlo, iba potiahnuť a je to. Absolútnou lahôdkou je kožená rukoväť pre ešte lepší úchop. Jednoducho čisto na jeden dotyk.

Hoci je stredová časť pomerne malá, je výkonná. Odpad sa vďaka cyklónovému efektu zbiera v priehľadnej nádobke s objemom 0,3 l. Plusom je i 5-fázový filtračný systém s vysokou účinnosťou (99,9% / 0,3-10 μm), ale aj nízka hlučnosť vďaka optimalizácii prúdenia vzduchu a tlmeniu výfuku.

ZDROJ | Electrolux

Koľko táto sranda vlastne vydrží? 55 minút, v najslabšom režime, resp. 25 minút v strednom a 15 minút v maximálnom režime. Batéria sa pritom nabíja úplne jednoducho v nabíjacej stanici.

ZDROJ | Electrolux

Ak aj vy chcete svoj domov udržiavať čistý a cítiť sa v ňom lepšie s minimálnou námahou, odpovedzte na dve jednoduché otázky a už 6. decembra sa dozviete, či ste vyhrali práve vy.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Komentáre k článku