Vyhraj štýlové bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 510BT/Live Pro+ TWS!

Leto je oficiálne tu, čo tak ho odpáliť s kvalitnou hudbou v ušiach? Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať dvojicu bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 510BT a JBL Live Pro+ TWS, s ktorými si užiješ kvalitný zvuk, perfektnú výdrž batérie a absenciu okolitého ruchu, dokonca aj po boku hlasových asistentov.

Mobil, kľúče, peňaženka, rúško, slúchadlá… Tak nejak v dnešnej dobe vyzerá typická kontrola našich vreciek alebo batohu pri odchode z domu. Bezdrôtové slúchadlá sú už dnes takpovediac povinnou výbavou, či už holduješ hudbe, podcastom, filmom a hrám, alebo ťa počas dňa čaká dôležitý videohovor.

Na ktorýkoľvek z týchto scenárov môžeš byť vždy pripravení vďaka perfektnej dvojici slúchadiel JBL Tune 510BT a JBL Live Pro+ TWS, ktoré si ťa svojim kvalitným zvukom a šikovnými funkciami určite získajú. V rovine kvalitného zvuku máme v prípade modelu JBL Tune 510BT na mysli legendárne ozvučenie JBL Pure Bass, ktoré sa podpísalo aj pod tie najslávnejšie svetové podujatia.

Obľúbenú hudbu si s týmto modelom môžeš vďaka skvelej výdrži užívať až po dobu 40 hodín. Ak budeš potrebovať rýchlo doplniť energiu, na ďalšie 2 hodiny počúvania ti stačí slúchadlá napojiť na nabíjačku iba na 5 minút. Vďaka USB-C portu ich navyše môžeš nabíjať s rovnakým káblom, aký už určite využívaš aj na nabíjanie smartfónu, tabletu alebo počítača.

Keď príde rad na povinnosti, JBL Tune 510BT sa dokážu vďaka viacbodovému pripojeniu okamžite prepnúť napríklad z tabletu na tvoj smartfón, kde už stačí pomocou tlačidiel na slúchadle prijať prichádzajúci hovor. Vstavané mikrofóny ale oceníš aj pri komunikácii s hlasovými asistentmi. Funkcie Google Assistant a Siri budeš mať vďaka multifunkčným tlačidlám vždy doslova na dosah.

Ohúriť ťa kvalitou zvuku ale dokáže JBL aj v menšom „balení“. Do bezdrôtových slúchadiel JBL Live Pro+ TWS totiž implementoval 11 mm dynamické meniče so zvukom JBL Signature, ktorý sa tu stretáva s adaptívnym potláčaním hluku s funkciou Smart Ambient. Vo chvíľach, kedy sa budeš potrebovať sústrediť na dianie v okolí, táto funkcia namiesto potláčania okolité zvuky naopak zostrí, aby si zostal v obraze aj bez skladania slúchadiel z uší.

Fungovanie adaptívneho potláčania hluku, ale aj charakteristiku zvuku či hlasových asistentov, si môžeš podrobne nastaviť v mobilnej aplikácii JBL. Perfektná je tiež možnosť detailného nastavenia gest v podobe poklepaní na pravé a ľavé slúchadlo, ktoré môžeš použiť na ovládanie hovorov, prehrávača hudby a spomínaných asistentov.

Či už ale budeš počúvať hudbu, telefonovať alebo aktívne využívať vstavanú funkciu Hey Google, slúchadlá JBL Live Pro+ TWS ti bez problémov vydržia na jedno nabitie po dobu 7 hodín, plus ďalších 21 hodín výdrže ponúka ich puzdro. Nabíjanie pomocou USB-C je tu samozrejme štandardom, puzdru ale nechýba ani podpora bezdrôtového nabíjania pod záštitou technológie Qi.

Ak sa ti duo slúchadiel JBL Tune 510BT/Live Pro+ TWS páči, rozhodne nepremeškaj šancu vyhrať ich! Ako na to? Stačí správne odpovedať na tri jednoduché súťažné otázky a so štipkou šťastia môže byť jeden z týchto modelov už čoskoro tvoj! Ale pozor, hráme len do 31. júla 2021.

SÚŤAŽNÉ OTÁZKY

    Odpoveď nájdeš na webe jbl.sk.
    Odpoveď nájdeš na webe jbl.sk.
    Odpoveď nájdeš na webe jbl.sk.

Zdrojjbl.sk

Komentáre k článku