Vyhraj namakaný reproduktor JBL Charge 5 a letná párty môže začať

Leto už klope na dvere a s ním aj rôzne oslavy a záhradné párty. JBL prichádza s výborným reproduktorom Charge 5, ktorý je na tento účel ako stvorený a ty máš teraz jedinečnú možnosť ho vyhrať.

JBL je jednotka na trhu s párty a prenosnými reproduktormi. Výnimkou nie je ani najnovší model Charge 5, ktorý ponúka výborný dizajn obohatený o nové prvky ako napríklad novú protišmykovú podložku či výrazné logo v prednej časti. Ovládanie a prepojenie so smartfónom je veľmi jednoduché a zaberie maximálne pár sekúnd. Samozrejme okrem smartfónu si môžeš reproduktor prepojiť s akýmkoľvek Bluetooth zdrojom.

Čo sa týka výdrže batérie, pri JBL Charge 5 sa nemusíš báť, že ti prestane hrať v tom najlepšom. Výdrž dosahuje až … hodín. Prečo tri bodky? Lebo výdrž reproduktora nájdeš na webe jbl.sk a budeš vedieť správne odpovedať na jednu zo súťažných otázok. S kapacitou batérie 27 Wh (7 500 mAh) vieš navyše využiť prídavný USB port aj na dobíjanie vlastného smartfónu. Power Banku tak môžeš nechať doma, máš ju v tvojom repráku.

Samotná výdrž batérie sa odzrkadľuje na LED dióde v prednej časti reproduktoru. Nabíjanie trvá maximálne 4 hodiny a počas tohto nabíjania samozrejme môžeš reproduktor naďalej využívať. Samozrejmosťou je nabíjanie cez univerzálny USB-C port.

Reproduktor sa predáva za cenu 179 € a vybrať si ho môžeš v rôznych farbených spracovaniach, ktoré odrážajú aktuálne farebné trendy. Okrem klasickej čiernej, môžeš siahnuť po modrej, zelenej, šedej, bielej, maskáčovej, červenej, ružovej a modrozelenej.

Zvuk, ktorý ťa dostane

Keď po prvýkrát prepojíš smartfón s reproduktorom, prekvapí ťa ako hlasito vie reproduktor hrať a to ho môžeš mať kľudne aj na nižšej úrovni hlasitosti. V prípade, že chceš vyskúšať maximálnu hlasitosť, odporúčame tak urobiť iba vo vonkajších priestoroch alebo skutočne veľkých miestnostiach, keďže JBL Charge 5 dokáže bez problémov ozvučiť aj tie. Frekvenčná odozva je 65 Hz – 20 kHz a výkon výborných 30 W + 10 W RMS. Toto je reproduktor, ktorý sa narodil pre ozvučovanie osláv.

JBL prináša s týmto reproduktorom tzv. JBL Original Pro Sound s optimalizovaným meničom dlhej exkurzie, samostatným výškovým reproduktorom a basovými meničmi s dvojitým pumpovaním. Preložené do jazyku bežného smrteľníka, zvuk ťa jednoducho odrovná a to ako kvalitou, tak výkonom a basovým efektom.

Aby toho nebolo málo, záhradnú oslavu nepokazí ani dážď či omylom rozliaty nápoj. JBL Charge 5 je vybavený certifikátom IP67, čo znamená, že je dokonale chránený pred vodou, ale aj prachom.

ZDROJ | JBL

Pokiaľ máš reproduktorov z dielne JBL viac, stačí ich prepojiť cez funkciu PartyBoost a vytvoriť tak priestorový audio zážitok. Tiež nie je problém pripojiť k reproduktoru dva smartfóny súčasne a tak môžete hudbu na želanie púšťať pokojne aj dvaja.

V prípade, že chceš tento skvelý párty prenosný reproduktor JBL Charge 5 v čiernom prevedení získať, stačí odpovedať na tri jednoduché otázky. Následne budeš zaradený do žrebovania a ak budeš mať šťastie – reprák je tvoj! Ale pozor, hráme len do 30. mája 2021.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

VYHODNOTENIE SÚŤAŽEPoznáme výhercu namakaného Bluetooth reproduktora JBL Charge 5

 

Komentáre k článku