Vieme, ako získať Galaxy S21 5G už za 204 eur

V prípade, že rozmýšľate nad novým smartfónom, Samsung podáva pomocnú ruku, ktorá zaručí férové odkúpenie vášho starého zariadenia. Veľkou novinkou je, že nemusíte dať na výkup Samsung, ale môžete sa elegantne zbaviť aj nepotrebných výrobkov od Huawei a Apple.

Samsung od apríla prináša zaujímavú novinku do svojej obľúbenej služby Vymeňte starý za nový. Do výkupu môžete dať vybrané zariadenia už aj od iných značiek.

ZDROJ | Samsung

Od 1. apríla 2021 platí, že na vybrané produkty Samsung dostanete extra bonus až do 200 eur k pohyblivej výkupnej cene starého zariadenie + fixný Samsung bonus 100 eur za nákup a zaregistrovanie nového smartfónu série Galaxy S21 5G. Extra bonusy teda môžu byť až do výšky 300 eur, ku ktorým sa započíta výkupná cena starého mobilu.

Ak sa chcete zbaviť smartfónov od Apple, tak môžete počítať v prípade modelov iPhone 12, 11, XS, XR s extra bonusom 200 eur k pohyblivej výkupnej cene + fixný 100-eurový bonus za nákup a registrovanie nového smartfónu série Galaxy S21 5G. Aj v tomto prípade teda môžu byť bonusy až do výšky 300 eur, ku ktorým sa započíta výkupná cena starého iPhone.

Skrátka neprídu ani majitelia mobilov od Huawei. Za modely Huawei P40, P30 a série Mate 20 dostanú bonus 100 eur k pohyblivej výkupnej cene za starý mobil a fixných 100 eur ako bonus za kúpu a registráciu nového zariadenia série Galaxy S21 5G. Bonusy teda môžu byť do výšky 200 eur, k nim sa pripočíta cena za odpredávané zariadenie.

Ostatné zariadenia získajú bonus fixných 100 eur za kúpu a registráciu nového zariadenia série Galaxy S21 5G + výkupnú cenu starého zariadenia.

Ako na to?

Ako to celé funguje vám ukážeme na konkrétnom príklade. Je to jednoduchšie, ako pri registrácii na očkovanie. Na stránke novysamsung.sk si zvolíte výrobcu a nájdete model vášho starého mobilu. Pod modelom hneď vidíte výšku bonusu (napríklad v prípade Huawei Mate20 Lite je 100 € + 100 €).

 

Pod výškou bonusu máte tlačidlo Zistiť výkupnú cenu. Po kliknutí sa zobrazí krátky dotazník, kde spresníte stav vášho zariadenia a kliknete na Pokračovať.

Na ďalšej stránke si zaregistrujete údaje o vašom novom smartfóne Samsung. Zadáte tu všetky požadované informácie, vrátane IMEI, dátumu nákupu a fotografii dokladu o nákupe. Peniaze vám po overení všetkých údajov prídu na účet.

Zvýhodnená výkupná cena za starý mobil vám bude vyplatená na účet po overení stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Galaxy S21 5G.

Za model Huawei Mate 20 Lite teda dostanete 175 eur + 100 eur bonus za kúpu smartfónu zo série Galaxy S21 5G. Ak by ste si napríklad vybrali model Samsung Galaxy S21 5G, vyjde vás na 574 eur, namiesto pôvodných 849 eur!

Pozrite siKoniec série Note? Vyskúšali sme S Pen na novom Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Pýtate sa však, ako vmôžete mať nový smartfón série Galaxy S21 5G len za dve stovky? Napríklad tak, že dáte na výkup Apple iPhone 11 so 64 GB pamäťou. Získate zvýhodnenú výkupnú cenu 545 eur, k tomu 100 eur bonus za kúpu nového Galaxy S21. Nový Samsung Galaxy S21 5G vás vyjde na 204 eur, namiesto pôvodných 849 eur.

 

 

Celkovo môžete pri odpredaji používaného smartfónu a registrácii nového telefónu série Galaxy S21 5G získať až 1 100 €! Ak vás sto zaujao, pozrite si stránku novysamsung.sk.

Článok sme pripravili so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku