Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2021

ZDROJ | Netflix

Uhorková sezóna sa oficiálne začala. To však neznamená, že streamovacie služby sú na tom rovnako. Opak je pravdou a aj tento mesiac prinášajú bohatú nádielku seriálov.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

filmy na nete
ZDROJ | Pixabay

Pozrite siTop 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021

Atypical Season 4

Netflix – 9. júl

IMDb – 8,3/10

Rotten Tomatoes – 87 % (Tomato meter), 95 % (Audience score)

ČSFD – 84 %

Populárny seriál Atypical sa dočká už štvrtej série. Seriál spracováva problematiku autizmu a to veľmi citlivým spôsobom. Zároveň však ide o komédiu, ktorá balansuje na hrane drámy bez zbytočného moralizovania.

Sympatické a neopozerané hlavné postavy v spojení s výborným scenárom sú jasným receptom na kvalitný seriál, ktorý prináša nové a nové série.

Outer Banks Season 2

Netflix – 30. júl

IMDb – 7,6/10

Rotten Tomatoes – 71 % (Tomato meter), 86 % (Audience score)

ČSFD – 77 %

Druhá séria kriminálnej drámy z prostredia ostrova boháčov a chudobných, v ktorom partia kamarátov hľadá poklad. Nádherné scenérie a oddychová zápletka sú výborným receptom na letný seriál, pri ktorom si viete oddýchnuť, no zároveň sa zabaviť.

Pokiaľ sa nechystáte cez leto na žiadnu dovolenku, môžete si spríjemniť večery týmto dobrodružným počinom z dielne Netflixu.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021

Resident Evil: Infinite Darkness

Netflix – 8. júl

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Dlho-očakávaný 4-dielny seriál zo sveta kultovej videohernej série Resident Evil dorazí už o pár dní na Netflix. Na rozdiel od filmovej série, ktorá je od videohier značne vzdialená a kvalita kolísavá, seriál je z originálnej japonskej produkcie a ponúkne zaujímavé animované spracovanie.

Tešiť sa môžeme navyše na postavy z videohry, Leon S. Jennedy a Claire Redfield, ktorí budú spoločne bojovať proti zombie apokalypse.

Schmigadoon

Apple TV+ – 16. júl

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Apple TV+ sa na leto rozhodlo pripraviť paródiu na muzikály 40. rokov. Do sveta takéhoto muzikálu sa dostane dvojica turistov. Ide o Schmigadoon, kúzelné miesto plné spievajúcich a tancujúcich ľudí, ktoré dvojica turistov nemôže opustiť pokým nenájdu pravú lásku.

Komediálny seriál ponúkne 6 dielov. Tvorcovia seriálu sú Cinco Paul a Ken Daurio, ktorí majú na konte scenáre k viacerým úspešným animovaným filmom vrátane trilógie Despicable Me.

Pozrite si7 filmov na streamoch, ktoré sa oplatí pozrieť si k Dňu víťazstva nad fašizmom

Sky Rojo Season 2

Netflix – 23. júl

IMDb – 6,5/10

Rotten Tomatoes – 100 % (Tomato meter), 76 % (Audience score)

ČSFD – 65 %

Druhá séria seriálu od tvorcov úspešného Money Heist prichádza na Netflix. Trojica hrdiniek Coral, Wendy a Gina sa tak vrátia v seriáli plnom akcie a čierneho humoru.

Prvá séria, ktorá vyšla len pred pár mesiacmi, mala skôr rozporuplné recenzie, tak uvidíme, ako to dopadne s druhou.

The White Lotus

HBO GO – 11. júl

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Pokiaľ nemáte náladu na nekonečné seriály, HBO GO ponúkne 6-dielnu minisériu zameranú na skupinu zdanlivo dokonalých turistov havajského rezortu, ktorí skrývajú svoju temnú stránku.

Satirická miniséria zaujme najmä vizuálnym spracovaním a mysterióznou zápletkou. S Každým ďalším dňom letnej dovolenky vychádzajú najavo nové odhalenia inak dokonalých turistov.

Komentáre k článku