Telekom má na Vianoce darčeky pre všetkých zákazníkov

ZDROJ | Sony

Ste zákazníkom Telekomu a máte pocit, že by ste mali od svojho operátora niečo dostať pod stromček? Presne to pre vás Slovak Telekom aj má! Každý zákazník, nový i starý, dostane od Telekomu nádielku darčekov, stačí si vybrať, a to nie iba jeden.

Prvým možným darčekom je hudobná streamovacia služba Deezer, ktorú môžete získať na 60 dní k mobilnému paušálu, mobilnému internetu či pevným službám. To znamená, že ak máte akýkoľvek paušál, Deezer je váš. Bez poplatku. Po uplynutí 60 dní si službu môžete nechať aktívnu za mesačný poplatok, alebo ju zrušiť. Samozrejme, bez poplatku. 

ZDROJ | Sony

Druhým darčekom je video služba HBO Go na 30 dní, čo sa hodí najmä počas Vianoc. Tento benefit je možné využiť pre nové aktivácie v období do 31. decembra 2020. Aj tento darček platí pre všetkých zákazníkov s mobilným paušálom, mobilným internetom či pevnou službou. 

Tretím darčekom sú filmy, seriály a dokumenty vo Videotéke zadarmo pre všetkých zákazníkov Magio TV, Magio Go a po novom aj Magio Go Benefit. Videotéku budete môcť využívať do konca tohto roka, teda do 31. 12. 2020 bez akýchkoľvek poplatkov.

ZDROJ | Sony

Je vám to málo? Slovak Telekom pripravil na koniec roka aj darček v podobe desiatok TV kanálov zadarmo. Až do 12. januára 2021 budete môcť sledovať bez príplatku množstvo detských, filmových, dokumentárnych či lifestylových TV kanálov. Darček je pre všetkých zákazníkov televízie Magio TV a satelitnej platformy Magio SAT.

Z iného súdka je 15 GB voľných dát pre všetkých zákazníkov Telekomu s paušálom. Aktivovať si ho budete môcť  taktiež do 31. decembra 2020. Stačí si otvoriť appku Telekom, ktorú nájdete nie len v Androide či iOS, ale už aj v AppGallery. Darček budú môcť využiť rezidenční, ale aj biznis zákazníci. Najprv sa pritom budú míňať dáta z darčeka, až potom dáta z vášho paušálu.

Nemenej zaujímavým darčekom je aj zdieľaná SIM karta k nekonečným paušálom ako Dáta HD, Nekonečno SD, HD, MAX a ich Biznis verziám. Je to vlastne druhá SIM karta, na ktorej sú zdieľané všetky dáta z originál paušálu vo svojej plnej rýchlosti. Karta je pre zákazníkov týchto paušálov na 90 dní zadarmo, pričom platí až do 28. februára 2020. 

Slovak Telekom sa rozhodol tieto Vianoce obdarovať každého a aj mu to vyšlo. Toľko darčekov sme tu už dávno nemali. 

ZDROJ | Sony

Komentáre k článku