TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť jedenásty diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 25. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

ZDROJ | Roland

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Dozviete sa či budeme potrebovať covid pas aj na turistické lety do vesmíru, koľko stojí nová Škoda Fabia, ako sa dá najšialenejšie nabiť Tesla Model S, čo prináša Windows 11, ale aj to, ako sa dá znefunkčniť Wi-Fi v iPhone. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siNová Škoda Fabia už pozná svoje slovenské ceny, v základe je bez klímy

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku