TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť siedmy diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 21. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú. ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Tesla si zavarila na obrovský problém, vieme ako bude vyzerať COVID pas, s Herbertom Diessom sme sa zamysleli nad budúcnosťou automobilov. Kolega Michal jazdil Hyundai Santa Fe a naša redakcia je ešte viac smart. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siAko bude vyzerať COVID pas? Štát testuje aplikácie pre občanov i políciu

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia!

Komentáre k článku