Spoznajte TOP slúchadlá Philips TAPH805 a vyhrajte štýlové Philips SHB2515

ZDROJ | Philips

Nie je nič lepšie pri práci či športe, ako počúvanie hudby. Slúchadlá Philips SHB2515, ktoré sú hlavnou cenou tejto súťaže, vám to umožnia maximálne pohodlne. Stačí odpovedať na dve jednoduché otázky a môžu byť vaše. Ukážeme vám však aj úplnú topku medzi slúchadlami s aktívnym potláčaním hluku, novinku Philips TAPH805!

Philips tento rok priniesol na trh kvalitné mostové slúchadlá Philips TAPH805. Tie okrem iného ponúkajú neuveriteľnú výdrž, ktorá v našom prípade presiahla papierových 30 hodín na jedno nabitie. To však nie je všetko. Slúchadlá od Philipsu tiež ponúkajú perfektnú funkciu aktívneho potláčania hluku. Nielen pri cestovaní si ich doslova zamilujete.

ZDROJ | Philips

Potrebujete sa sústrediť na prácu, no doma máte deti, ktoré kričia alebo majú nahlas pustenú TV? So slúchadlami Philips TAPH805 izolujete okolité ruchy a ponoríte sa do pokojného ticha, ktoré spríjemní vami zvolená hudba.

Pokiaľ vás doma nič neruší, stačí si funkciu aktívneho potláčania hluku vypnúť, prípadne si môžete zvoliť režim „Ambient Sound“. Ten vám hudbu bude prehrávať iba na pozadí ako vzdialený zvuk, čím dosiahnete väčšie sústredenie na prácu.

Všetky tri režimy počúvania si môžete meniť na základe jednoduchého ťuknutia po bočnej dotykovej strane naušníka.

Dotykovo viete ovládať aj ďalšie funkcie. Chcete nastaviť vyššiu hlasitosť? Jednoducho potiahnite prst nahor. Chcete spustiť hlasového asistenta? Stačí podržať prst na dotykovej ploche a Siri alebo Google Assistant sa automaticky spustí a odpovie na vaše otázky.

ZDROJ | Philips

V neposlednom rade slúchadlá Philips TAPH805 ponúkajú vysokú mieru pohodlia a to vďaka nastaviteľnému mostu a pamäťovej pene naušníkov, ktoré vás netlačia ani po niekoľkohodinovom počúvaní.

Či už počúvate hudbu na streamovacej platforme ako Spotify alebo váš obľúbený podcast, slúchadlá Philips TAPH805 sú na tieto činnosti ako stvorené. Navyše ich stačí nabíjať iba raz za čas, takže si ich viete vychutnať počas dlhých dní doma či v práci bez neustáleho nabíjania. A keď už k tomu nabíjaniu príde, stačí ich napojiť na 1,5 hodiny a môžete pokračovať ďalej v nerušenom počúvaní.

Pozrite si10 dní s perfektnými slúchadlami Philips TAPH805, ktoré som nabíjal len raz

A čo kvalita zvuku? Tá je ako už býva zvykom pri produktoch Philips na vysokej úrovni. Napriek tomu, že ide o bezdrôtové slúchadlá, prenos hudby je prvotriedny. Hlboké basy, skvele zvládnuté výšky a tiež podpora pre Hi-Res audio. To je niečo, čo vám neponúknu akékoľvek slúchadlá.

ZDROJ | Philips

Ak hľadáte ideálny darček na Vianoce pre milovníkov hudby alebo jednoducho hľadáte produkt, ktorý vám pomôže stať sa produktívnym v časoch home officu, potom sú slúchadlá Philips TAPH805 ideálnou voľbou. Navyše vás príjemne prekvapí aj ich cena 179,90 €.

Ak ste dávali pozor, resp. „zablúdite“ na stránky Philips, môžete v našej súťaži vyhrať mimoriadne štýlové a pohodlné slúchadlá Philips SHB2515 v bielom farebnom spracovaní v hodnote 119,90 €. Takéto praktické bezdrôtové Bluetooth slúchadlá oceníte nielen na doma, ale aj na cesty či na šport. Súťaž trvá len do 6. decembra 2020, takže je viac ako pravdepodobné, že výherca si cenu užije už pod vianočným stromčekom. Poďte na to!

ZDROJ | Philips

SÚŤAŽ UKONČENÁ

VÍŤAZA ZVEREJNÍME PO 14.12.2020. SLEDUJTE TECHBOX.sk

Komentáre k článku