Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2019

ZDROJ | Netflix

Školákom sa začali letné prázdniny a firmám obdobie, ktoré sa nazýva uhorková sezóna. Tento rok nás vraj čakajú extrémne horúčavy. Ideálny čas na nové tipy na seriály, ktoré nám tento mesiac prinesú streamovacie služby. Druhý diel SERIÁLOV je tu.

Podobne ako v prvom diele, aj v tomto sme sa zamerali na seriály, filmy, dokumentárne a televízne show, ktoré budú mať tento mesiac premiéru. Zamerali sme sa na najpopulárnejšie streamovacie platformy ako Netflix, HBO GO či Amazon prime.

Pod každým seriálom je dátum americkej premiéry. Väčšinou sa v tento deň objaví seriál aj na slovenskom Netflixe, na HBO GO a Amazone, no môžu existovať výnimky.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2019

The Boys

Amazon Prime – 26. júl

Predstavte si, že by superhrdinovia boli nie iba slávni, ale aj skorumpovaní a zlí. Dej nového brutálneho seriálu sa bude točiť presne okolo takýchto superhrdinov. Podľa traileru sa môžeme tešiť na akčný, brutálny, no tiež poriadne vtipný seriál. samotný autor pôvodného komiksu je známy tým, že neznáša superhrdinov.

Designated Survivor: 60 Days

Netflix – 1. júl

V minulom diely sme informovali o tretej sérii populárneho seriálu Designated Survivor. Práva na tento seriál získala aj Južná Kórea a natočila svoju vlastnú verziu seriálu. Budovu parlamentu niekto vyhodí do vzduchu a jediný, kto prežije, je minister životného prostredia Park Mu-jin, ktorý sa stáva dočasným prezidentom. Ak vás zaujíma politická dráma aj z iného prostredia ako toho anglosaského, tento seriál bude pre vás ako stvorený.

Pozrite siNetflix má konečne aj český dabing, na HBO ale stále nemá

Last Czars: Season 1

Netflix – 3. júl

Pôjde o najdrahší dokumentárny seriál z dielne Netflixu. Seriál nám predstaví cársku dynastiu Romanovcov, ktorí vládli v Rusku viac ako tri storočia. Konkrétne bude príbeh o poslednom cárovi Ruska, Mikulášovi II, ktorého po revolúcii aj s celou rodinou popravili. Podľa traileru pôjde o dramatizovaný dokumentárny seriál, v ktorom sa autori vyhrali s efektami aj s výpravou.

https://www.youtube.com/watch?v=5wUmTjgxTKE

Orange is the new Black: 7 season

Netflix – 26. júl

Posledná séria úspešného seriálu zo ženského väzenského prostredia príde už koncom mesiaca. Dramatický a zároveň psychologický seriál sa tak dočká vyvrcholenia. V seriáli nejde iba o vzťahy medzi hlavnými postavami, ale rieši aj zneužívanie moci a kritizuje nedostatky väzenského systému v USA.

Pozrite siAko nájsť na Netflixe tituly so slovenskými alebo českými titulkami?

Share

HBO GO – 27. júl

Originálny film od HBO, ktorý spracováva zaujímavú tému. Hlavná postava dievčaťa sa zobúdza a z predchádzajúceho dňa si nič nepamätá. Objavuje sa však video, na ktorom je nafilmované jej sexuálne zneužitie z oslavy, na ktorej bola. Sociálna dráma na aktuálnu tému môže rozprúdiť zaujímavú diskusiu.

Stranger Things Season 3

Netflix – 4. júl

Ako lepšie osláviť americký Deň nezávislosti než treťou sériou jedného z najlepších seriálov súčasnosti – Stranger Things. Pokiaľ ste nevideli prvé dve série, odporúčam túto chybu napraviť. Sci-fi seriál, ktorý je zasadený do 80. rokov 20. storočia ponúka skvelé popkultúrne odkazy a prvotriedny soundtrack. Tretia séria navyše sľubuje viac akcie. 4. júl si určite zapíšte do kalendárov.

Komentáre k článku