Podcast na tento týždeň | Sector.sk

ZDROJ | Sector.sk

Podcast od hráčov pre hráčov, kde sú nosnou témou videohry. Sector.sk je nový slovenský podcast, ktorý vydáva redakcia rovnomenného webu.

Videoherný web Sector.sk je najznámejšia a zároveň najstaršia slovenská stránka o videohrách. Okrem článkov a recenzií, ponúkajú aj fórum a najnovšie vlastný podcast. Ten začal vychádzať iba nedávno a ponúka pravidelné epizódy, ktoré sa vždy týkajú jedného herného titulu. Príkladom je posledná epizóda, ktorá bola venovaná kultovej hre Mafia, o ktorej sme nedávno informovali, keďže vychádza ako remake.

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Disinfo Report

Podcast je nahrávaný pravdepodobne na diaľku, čoho výsledkom je horšia kvalita zvuku. Podcast nemá striktný scenár, podľa ktorého ide, ako sme zvyknutí u iných pravidelných podcastoch. Ide tak o voľný neformálny rozhovor na jednu tému.

Moderátori a hostia sa pravidelne menia a celkový pocit z podcastu je presne ako pri webe Sector.sk, ktorý spravujú herní nadšenci a geekovia, ktorí hrami jednoducho žijú.

Dĺžka podcastu je rôzna – prvé tri epizódy majú dĺžku od 25 do 45 minút. Keďže každá epizóda sa venuje iba jednej hre, môžete si vybrať, čo vás zaujíma a iba tú epizódu si vypočuť.

Hlavným nedostatkom podcastu je dostupnosť v podcastových aplikáciách. Momentálne je Sector.sk podcast dostupný len pre Spotify a na Google Play Podcastoch. Veríme, že čoskoro pribudnú aj v iných podcastových aplikáciách, minimálne Apple Podcastoch.

ZDROJ | Sector.sk

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Today, Explained

Každý diel podcastu si tiež môžete „pozrieť“ na YouTube, kde je k hlasu pridaná video-ukážka z hry, o ktorej je reč. Pokiaľ sa zaujímate o hry, potom vám môžem podcast Sector.sk určite odporučiť.

Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

Komentáre k článku