Podcast na tento týždeň | podgast by Čoje

ZDROJ | Podgast

Tento týždeň sme si pre vás na odľahčenie pripravili gastronomický podcast, ktorý dostal názov podgast. Moderuje ho známy bratislavský food bloger Čoje.

Keď chcete výbornú recenziu na jedlo, po ktorej ostanete väčšinou hladný, odporúčam sledovať blogera Čoje, ktorý svoje dojmy z jednotlivých jedál s detailnými opismi uverejňuje na sociálnej sieti Instagram.

ZDROJ | Dennik N

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Dobré ráno

Čoje nedávno v spolupráci s portálom Refresher začal s nahrávaním vlastného gastronomického podcastu, do ktorého si pozýva rôznych zaujímavých hostí.

Väčšinou ide o majiteľov alebo prevádzkarov známych bratislavských podnikov ako napríklad Peter Jančina z Roxor Burgers či Roman Kóňa, ktorý zakladal Regal Burger a v súčasnosti prevádzkuje vlastné mäsiarstvo.

Medzi hosťami sú však aj iné známe osobnosti, ktoré sú milovníkmi kvalitného jedla. Príkladom je novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, s ktorou sa Čoje napríklad rozprával o talianskych lazaniach.

ZDROJ | Apple

Podgast nie je prísne štruktúrovaný, skôr ide o voľný príjemný rozhovor, v ktorom sa účastníci rozprávajú na rôzne témy a niekedy sa zamotajú na nejakej konkrétnej maličkosti, ako napríklad na výrobe omáčok.

Každá epizóda Podgastu by Čoje trvá približne 60 minút, takže podcast je skôr vhodný na dlhšie počúvanie pri nejakej činnosti, možno ideálne pri varení, aby ste príliš nevyhladli. Nový diel podcastu vychádza každú stredu a je k dispozícii na všetkých hlavných podcastových platformách a aplikáciách, ktoré sú zdarma dostupné na systémy iOS aj Android.

ZDROJ | Tripadvisor

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Dejepis Inak

Podgast by Čoje vám môžeme odporučiť nie len kvôli zaujímavým debatám o jedle, ale aj kvôli celkovej atmosfére a nálade, ktorá je príjemnou zmenou oproti všetkým tým serióznym podcastom, ktoré sa väčšinou venujú vážnym témam.

Pokiaľ máte tip na kvalitný podcast, či už zahraničný alebo tuzemský, pokojne sa s nami podeľte v komentároch.

Komentáre k článku