Podcast na tento týždeň | jauuu, PS: to bolelo

ZDROJ | ZAPO

Posledné týždne boli naše podcastové tipy nabité serióznymi reláciami, ktoré sa väčšinou venovali aktuálnym spoločenským témam a novinárskej práci. To sa o podcaste jauuu, PS: to bolelo povedať rozhodne nedá.

S novým mesiacom sme si pripravili podcast, ktorý bude v porovnaní s tými ostatými, ktoré sme odporúčali, skôr na odľahčenie a pobavenie. To však neznamená, že sa nedozviete niečo nové.

ZDROJ | Apple

Pozrite siPodcast na tento týždeň | podgast by Čoje

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vtipným dialógom, v ktorom sa každý týždeň rozoberá nejaká vzťahová téma. O vtipnú stránku sa postarajú moderátorky Petra Polnišová a Evelyn (Eva Kramerová), ktoré sa polovicu každej epizódy smejú a vy sa smejete s nimi, keďže príhody, ktoré čítajú a ich komentáre vám nedajú inú možnosť.

Témy sú napríklad „život s narcisom“, „muži hysterky“ či „rutina vo vzťahu“. Nechýba ani aktuálna téma „láska v čase korony“. Okrem názorov moderátoriek, v niektorých epizódach nechýba zaujímavý hosť ako napríklad vzťahový psychológ.

Podcast nie je určený iba ženám. Pobavia sa pri ňom aj muži, keďže nechýbajú rôzne vtipné historky či už zo života samotných moderátoriek, alebo poslucháčov, ktorí zážitky posielajú vždy v predstihu, keďže téma relácie je známa vopred.

Každá epizóda podcastu trvá približne 50 minút, takže je vhodná na dlhšie cesty autom. Podcast nevychádza úplne pravidelne konkrétny deň v týždni, no priemerne je nová epizóda dostupná každý týždeň a pol.

ZDROJ | ZAPO

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Vinohradská 12

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vtipným odľahčením, ktoré odporúčame vypočuť, pokiaľ chcete prísť na iné myšlienky, prípadne sa niečo dozvedieť o partnerských vzťahoch. Pokiaľ máte tip na podcast, prípadne máte nejaký váš obľúbený podcast, na ktorý nedáte dopustiť, podeľte sa s nami v komentároch.

 

Komentáre k článku