PlayStation Plus v júni 2021 prinesie Star Wars Squadrons a dve ďalšie hry

ZDROJ | Sony

Čím viac sa blíži uhorková sezóna v podobe leta, tým je ponuka PlayStation Plus lákavejšia. Na budúci mesiac sa môžeme tešiť na Star Wars Squadrons a ďalšie dve zaujímavé tituly.

Majitelia prémiového účtu PlayStation Plus sa tak opäť dočkajú trojice hier, ktoré si môžu „zdarma“ stiahnuť a užívať pokým im platí účet. Júnová ponuka poteší fanúšikov sveta Star Wars, ale na svoje si prídu aj milovníci bojových hier či špionáže.

Pozrite siČo je to PlayStation Plus a aké hry ponúka?

Operation: Tango

PlayStation 5

Novinka pre next-gen konzolu PS5 ponúkne kooperatívnu zábavu s témou špionáže. Online kooperatívny titul umožní vám a vášmu parťákovi prekonávať rôzne misie na záchranu sveta. Hrať môžete buď za hackera, alebo za agenta a prekonávať tak rôzne nástrahy. Základom je komunikácia a logické úvažovanie. Hru si môžete stiahnuť od 1. júna do 5. júla 2021.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown

PlayStation 4 

Druhým titulom je bojový žáner pre PS4. Samozrejme hru si budete môcť zahrať aj na nových konzolách. Okrem iného, nový diel ponúkne na výber až 16 hrateľných postáv a rôznorodé režimy od klasických vrátane Rank Match či Arcade po nové. Hra bude na PlayStation Plus dostupná po dobu dva mesiace až do konca júla.

Star Wars: Squadrons

PlayStation 4 

Najviac očakávaným titulom je jednoznačne posledná hra zo sveta Star Wars zameraná na letecké súboje. Devízou je primárne lákavý multiplayer, no hra disponuje aj solídnou príbehovou kampaňou, ktorá sa venuje udalostiam po 6. epizóde Návrat Jediho. Pokiaľ vlastníte virtuálnu realitu PS VR, môžete si hru užiť aj v tomto režime. Titul bude na stiahnutie do 5. júla.

Pozrite siPlayStation Plus v máji 2021 prinesie Battlefield V a ďalšie skvelé hry

Kým sa dočkáme PlayStation Plus na jún, ostáva ešte pár dní na stiahnutie súčasných titulov, o ktorých sme písali pred mesiacom.

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku