Nudíte sa? Zabite nudu na absolútne zbytočnom webe

Pôvodne sme mali túto rubriku pripravenú na piatok, kedy už každý z nás pozerá na hodiny a očami ich posúva k pomyselnej hodine odchodu domov. V súčasnosti sa ale nikto nikde neponáhľa, vyhlásená mimoriadna situácia a tzv. shutdown mnohých núti byť doma. Aj preto vám budeme v najbližších dňoch prinášať tipy na to, ako čakanie, nudu a paniku minimalizovať. Sledujte rubriku SHUTDOWN na TECHBOX.sk a dozviete sa viac.

Pozrite siČo je to shutdown a čo nás čaká najbližšie dni kvôli koronavírusu?

Ak máte dnes už všetkého po krk, kliknite na FindTheInvisibleCow.com a hľadajte neviditeľnú kravu. Pozor však na zapnutú vysokú hlasitosť reproduktorov počítača, tabletu či smartfónu. Hra je založená na zvuku v štýle hry zima-teplo a pohybe myšky, na ktorú práve reaguje zvuk.

Zmena jazyka nezmení prehrávaný zvuk. Po nájdení prvej neviditeľnej kravy môžete zapnúť aj expertný režim, kedy sa na displeji už nebude zobrazovať pri prechode myškou ponad neviditeľnú kravu kurzor myši zmenený na ruku. Nevýhodou tejto absolútne nepotrebnej stránky je fakt, že potrebujete počítačovú myšku.

Zároveň si môžete zmeniť aj hľadanie kozy namiesto kravy. Po nazbieraní 50 bodov (áno, 50x musíte nájsť kravu) sa odomkne tretie zviera…

…na líšku! :)

Povedali by ste, že celosvetovo ľudia takto našli už vyše 40,7 milióna skrytých kráv?

Komentáre k článku