Leto sa blíži, ako ovládať rolety aj z gauča či postele?

ZDROJ | FEXI Rolety

Elektricky ovládané rolety poznáme mnohí už roky. Majú jednoznačnú výhodu v tom, že stačí stlačiť tlačidlo a buď sa vysunú, alebo zatiahnu. Pre tento úkon nie je potrebné behať okolo okien a trápiť sa s tým manuálne. Ešte väčší komfort je ovládanie na diaľku, pokojne aj z pohodlia gauča či postele.

Leto sa totiž nekompromisne blíži a je najvyšší čas sa zamyslieť nad tým, ako sa voči ostrým lúčom slnka ochrániť doma či v kancelárii. Slovenská spoločnosť FEXI Rolety sa už roky venuje vývoju a výrobe tzv. deň-noc roliet, ktoré je schopná dodať do niekoľkých dní od on-line objednávky.

ZDROJ | FEXI Rolety

Okrem toho, že na webe nájdete kompletný návod ako si zamerať rolety pre pohodlnú on-line objednávku a následnú montáž, vybrať si môžete až zo štyroch sérií roliet – Silver, Gold, Platinum a Diamond. V každej sérii je samozrejmosťou rozsiahly výber látok a motívov, z ktorých budú vaše rolety vyrobené.

ZDROJ | FEXI Rolety

Všetky druhy roliet môžete mať klasické, manuálne, no vybrať si môžete aj elektrické, ku ktorým nepotrebujete ťahať žiadne káble! Naozaj, elektromotor pre všetky druhy kaziet funguje na batériu! Batéria má kapacitu až 800 mAh, čo stačí na zhruba 60 dní používania (samozrejme, záleží od používania). Batéria má aj šikovný alarm, ktorý upozorní na to, že sa batéria vybíja. Nabitie je jednoduché, pomocou USB portu.

A to najlepšie na záver – všetky elektrické rolety môžete ovládať aj na diaľku, vďaka diaľkovému ovládaču pre 2, alebo až 6 kanálov. Každý kanál môže pritom ovládať až 10 roliet, takže s jedným diaľkovým ovládaním môžete ovládať rolety aj v celom dome. Dosah ovládačov je 80 metrov, pracujú na frekvencii 433,92 MHz.

ZDROJ | FEXI Rolety

Aj vďaka tomu, že FEXI Rolety sú slovenská firma, náhradné diely pre rolety zoženiete bez námahy. Všetko, čo sa môže poškodiť (roztrhnutá retiazka, nová sada zavesenia atď.) vám FEXI dokáže obratom dodať, a tak nemusíte hľadať alternatívy na čínskych e-shopoch.

Komentáre k článku