JBL Boombox 2 – ideálny reproduktor na po-koronové časy

ZDROJ | JBL

JBL opäť dokazuje, že je kráľom párty reproduktorov, ktoré ponúkajú kvalitné dizajnové spracovanie, užitočné funkcie aj zvuk.

Leto sa pomaly ale isto blíži a s ním veríme, že sa vrátia aj záhradné oslavy a grilovačky. Práve na nich nemôže chýbať dobrá hudba, o ktorú sa vám postará bezdrôtový párty reproduktor JBL Boombox 2. Ten nadväzuje na svojho úspešného predchodcu a pridáva novú funkciu PartyBoost, ktorá nahrádza Connect+ a umožňuje prepojiť až 100 reproduktorov JBL s touto funkciou.

ZDROJ | JBL

Pozrite siJBL Boombox – prenosný reproduktor, ktorý vás poriadne rozvibruje

Po dizajnovej stránke ide o nádherný kus masívneho reproduktora, ktorý má hmotnosť takmer 6 kg. Na prenášanie slúži šikovné držadlo. V jeho spodnej časti nechýba ukazovateľ stavu batérie.

Reproduktor sa ovláda veľmi jednoducho – stačí zapnúť a po prvotnom spárovaní so smartfónom sa JBL Boombox 2 už automaticky pripojí. Hlasitosť viete ovládať priamo cez smartfón, alebo cez tlačidlá na reproduktore, kde viete navyše ovládať aj spustenie/zastavenie aktuálnej skladby.

ZDROJ | JBL

Škoda len, že v JBL nepridali k reproduktoru diaľkový ovládač, s ktorým by sa dal reproduktor na diaľku zapnúť a vypnúť. Taktiež pri cene reproduktora by potešilo integrované FM rádio. Poteší aspoň 3,5 mm jack, ktorý je ukrytý spolu s ďalšími konektormi pod vodeodolným krytom.

JBL Boombox 2 ponúka výdrž batérie až 24 hodín na jedno nabitie a vďaka integrovanej 10 000 mAh batérii ho môžete využiť aj na dobíjanie svojho smartfónu. Samozrejmosťou je vodeodolnosť, o ktorú sa stará certifikácia IPX7.

Perfektný zvuk zabezpečuje dvojica 4“ wooferov a dvojica 20 mm tweeterov. Špeciálne oceníte kvalitné basy, ktoré rozvibrujú bočné membrány.

ZDROJ | JBL

Pozrite siBoombox CROWN – skvelý spoločník na leto

Reproduktor je ideálny pre záhradné oslavy, kde dokáže ozvučiť dostatočne veľký priestor. Pozor musíte dávať len na susedov, ktorým sa hlasitosť vášho reproduktora nemusí páčiť.

JBL Boombox 2 sa predáva v dvoch farebných spracovaniach – čiernom a maskáčovom. Cena 459 € môže záujemcov odradiť, no na druhej strane dostanete jeden z najlepších párty reproduktorov, aký súčasný trh ponúka. Oproti predchodcovi je navyše o niečo lacnejší.

Komentáre k článku