Ako mať čistý domov bez vírusov a baktérií?

ZDROJ | Electrolux

Tiež sa pripravujete stráviť ďalšie dni a týždne v pohodlí svojho domova? Čistý vzduch v domácnosti vám toto obdobie pomôže prežiť v tom najväčšom pohodlí.

ZDROJ | Electrolux

V súčasnosti trávime v interiéroch viac ako 80 % nášho času a toto číslo sa na najbližších pár týždňov pravdepodobne ešte zvýši. Preto je dôležité, aby prostredie, v ktorom sa nachádzate, nenarúšalo vaše zdravie ani fyzickú pohodu.

Nekvalitný vzduch v domácnosti je neviditeľný problém, ktorý ale môže spôsobovať pálenie očí, podráždenie dýchacích ciest, bolesti hlavy, suchú pokožka, poruchy koncentrácie alebo únavu. Môžete ho skúsiť riešiť pravidelným vetraním, ale oveľa účinnejšie s ním pomáhajú bojovať čističky vzduchu.

ZDROJ | Electrolux

Ako skoncovať s baktériami v domácnosti?

Čističky vzduchu zlepšujú nielen cirkuláciu vzduchu v miestnosti, ale aktívne bojujú aj proti vírusom a baktériám. Čistička Electrolux Pure A9 je vybavená filtrom s antibakteriálnymi látkami, ktorý neutralizuje až 99,9 % baktérií v ovzduší a zabraňuje aj ich rozmnožovaniu.

Vďaka výkonnej 5-stupňovej filtrácii sa bez problém prispôsobí všetkým vašim potrebám a zbaví vašu domácnosť nielen baktérií, ale aj vírusov, peľov a zápachu.

Nastavenia čističky môžete meniť aj s pomocou intuitívnej mobilnej aplikácie PURE A9, v ktorej navyše nájdete aktuálne informácie o kvalite vzduchu vo vašej domácnosti.

Čistička inak ale všetko robí za vás. Vďaka technológii PureSense nepretržite meria kvalitu vnútorného a vonkajšieho vzduchu a automaticky upravuje mieru čistenia tak, aby ste vdomácnosti vždy mali kvalitný a zdravý vzduch bez zápachu.

Dokonca aj v miestnostiach s rozlohou do 129 m². A pri tom všetkom dosahuje minimálnu hladinu hluku len 17 dB a maximálnu len 46 dB. To je tak ticho, že by ste skoro aj zabudli, že ju máte, ak by sa vám nedýchalo tak dobre.

ZDROJ | Electrolux

Komentáre k článku