8 najčítanejších článkov o smartwatch na TECHBOX.sk

ZDROJ | Withings

Ako to už býva, Silvester patrí okrem zábavy a lúčenia sa so starým rokom, aj rekapitulácii toho, čo sme počas neho zažili. Na našom portáli sme zverejnili stovky článkov, mnohé z nich sa venovali populárnym zariadeniam – smarthodinkám. Pripravili sme stručný zoznam najčítanejších textov, ktoré sme zdieľali v roku 2019.

Smartwatch sú pre niekoho módny doplnok a zbytočnosť, pre iných nenahraditeľným gadgetom. Inteligentné hodinky sa za pár rokov čo sú na trhu neustále zlepšujú a vyvíjajú; dostávajú nielen nový dizajn, ale aj čoraz zaujímavejšie funkcie.

Pozrime sa na TOP 8 článkov o inteligentných hodinkách.

Matrix PowerWatch 2 – hodinky, ktoré netreba nabíjať, prišli v 2. generácii

ZDROJ | Matrix

Inteligentné hodinky, ktoré netreba nabíjať? Áno, PowerWatch 2 majú farebný displej, monitoring srdca, fitness funkcie, GPS a zdokonalené termoelektrické generátory s novou technológiou solárnych článkov.

Samsung Galaxy Watch Active je nenápadný pracant

Watch Active môžu byť vstupným modelom do sveta inteligentných hodiniek. Nie sú drahé, majú výborný displej a rozumejú si aj s iPhonmi. V našej recenzii dostali 93 %, potešili priaznivou cenou a dobrým výkonom.

Oplatia sa smartwatch za 100 ?

Nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci. Platí táto múdrosť aj v prípade lacnej elektroniky?

Pozrite si13 elektromobilov, ktoré vás tento rok najviac zaujímali

Huami Amazfit GTS berú vietor z plachiet Apple Watch 4

ZDROJ | Huami

Za málo peňazí veľa muziky? Aj takto by sme mohli označiť parametre nových inteligentných hodiniek, ktoré koncom augusta predstavila čínska spoločnosť Huami.

Huami Amazfit GTR – elegantné smarthodinky s až 24-dňovou výdržou

ZDROJ | Huami

Huami, jedna z dcérskych spoločností čínskeho giganta Xiaomi, predstavila nové hodinky Amazfit GTR s okrúhlym OLED displejom v dvoch praktických veľkostiach. Menší, 1,2” displej, je s rozlíšením 390 x 390 pixlov, väčší má 1,39” a rozlíšenie 454 x 454 pixlov.

Apple Watch Series 5: Koniec invencie v Cupertine?

ZDROJ | Apple

Apple 10. septembra predstavil v Divadle Steva Jobsa najnovšiu generáciu inteligentných hodiniek Apple Watch Series 5. Čo prinášajú?

Huawei Watch GT dostávajú edície Active a Elegant

Popri nových smartfónoch Huawei P30 a P30 Pro boli 26. marca 2019 predstavené aj nové edície hodiniek Huawei Watch GT, Active a Elegant. Boli sme pri tom.

Strčia Amazfit Smart Watch 2 do vrecka aj Apple Watch?

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi a jeho firma Huami v júni predstavili nové inteligentné hodinky Amazfit Smart Watch 2, ktoré majú okrem optického snímača srdcového tepu aj senzor na meranie EKG, podobne ako Apple Watch Series 4.

Komentáre k článku