Televízory Performance Series 8500 od Philipsu kúpite už aj u nás

ZDROJ | Philips

Philips uviedol na trh novú sériu 8500, označenú ako Performance Series na náš trh. Ide o strednú triedu, ktorá ponúka vyvážený pomer cena/výkon a nadväzuje na úspešnú minuloročnú radu Performance Series 7304, ktorá sa stala najpredávanejšou zostavou televízorov Philips v minulom roku.

ZDROJ | Philips

Televízory z Performance Series 8500 predstavujú ideálnu voľbu pre zákazníkov hľadajúcich modernú telku s rozumným kompromisom medzi najlacnejšími modelmi a high-end OLED zariadeniami na strane druhej.

Philips vybavil túto sériu praktickými funkciami a vyspelými technológiami, ktoré sa v segmente LCD panelov ponúkajú. Nájdete tu podsvietenie typu Direct LED, ktoré spolu s Micro Dimming PRO zaisťuje rovnomerné podsvietenie na celej zobrazovacej ploche.

ZDROJ | Philips

Televízory podporujú všetky základné formáty HDR (HLG, HDR10, HDR10+) a Dolby Vision, čo pre divákov znamená vynikajúci kontrast, množstvo detailov bez ohľadu na intenzitu osvetlenia v interiéri.

O prípadné vylepšenia obrazu sa okrem toho postará patentovaný obrazový procesor P5 od TP Vision. Maximálna svietivosť obrazovky je 400 nitov, farebný gamut je na úrovni 90 %. Systém Natural Motion zaisťuje plynulý obraz aj pri scénach s rýchlym pohybom.

ZDROJ | Philips

Bezdrôtové prepojenie televízorov s audio zariadeniami od Philipsu má na starosti platforma DTS Play-Fi. Používatelia si tak budú môcť vytvorit s novým televízorom ľahko ovládateľný systém umožňujúci streamovanie hudby z viacerých zdrojov signálu. Televízor ponúka výkon do 20 W, nechýba podpora formátu Dolby Atmos.

Milovníci hier si prídu na svoje vďaka nízkemu oneskoreniu medzi reakciou ovládača a televízorom, má len 20 ms. Smart funkcie sú zabezpečené integráciou operačného systému Android TV 9 (Pie).

Ako sa na správny televízor od Philipsu patrí, aj tu nájdete jedinečnú technológiu Ambilight. Práve ona je vraj najčastejším dôvodom na kúpu televízorov tejto značky.

ZDROJ | Philips

Televízory Performance Series 8500 sú na výber v troch prevedeniach. Modely rady 8505 a 8535 sú vyrobené v matnom striebornom ráme a stojane, v prípade modelov série 8545 je rámik a stojan pochrómovaný.

Modely 8505 a 8545 majú klasické diaľkové ovládanie s tlačidlami na jednej strane. Ovládač na sérii 8535 má na spodnej strane malú QWERTY klávesnicu, slúži pre jednoduchšie zadávanie textu.

ZDROJ | Philips

Vybrať si môžete z pomerne širokej ponuky uhlopriečok. Menšie uhlopriečky (43″, 50″, 58″ a 65″) sú umiestnené na stredovom otočnom stojane, väčšie (70″ a 75″) sú položené na nožičkách. Cena televízorov začína na 649 eur.

ZdrojPhilips TV & Sound

Komentáre k článku