Telekom vylepšuje Magio GO, ponúkne 7-dňový archív aj súbežné sledovanie TV

ZDROJ | Pixabay

Internetová televízia Magio GO dostáva viaceré vylepšenia vrátane možnosti sledovania TV na viacerých zariadeniach či nového 7-dňového TV archívu a inteligentného nahrávania programov. Po novom ju tiež môžete kombinovať v rámci skupiny Magenta 1 či Chytrého balíku.

Popularita televízie šírenej cez internet neustále rastie a to aj vďaka možnosti jej sledovania v čoraz širšom portfóliu smart televízorov a mobilných zariadení. Telekom preto najnovšie vylepšuje svoju službu Magio GO, ktorú si budete môcť v novej forme a v nových verziách objednať už od 25. februára.

ZDROJ | Telekom

Vynovená služba Magio GO ponúka celkovo 140 televíznych kanálov. Základný program Magio GO M ponúkne balík 40 televíznych programov a k tomu 3 tematické balíky podľa vlastného výberu. Celkovo tak ponúkne viac ako 60 televíznych kanálov za 12,90 eur mesačne.

Pozrite siTelekom vypne DSL v 12 obciach, bude tam už len optika

Program Magio GO L pridáva k základným programom ďalších 6 programových balíkov za cenu 17,90 eur mesačne. Najvyšší program Magio GO XL obsahuje už celkovo 135 kanálov, z toho 63 v HD rozlíšení za 22,90 eur pri 24-mesačnej viazanosti. Ponuka kanálov v službe Magio GO pritom kopíruje kanálový raster pevnej TV služby. Ak teda využívate služby Magio TV či Magio SAT, v internetovej službe už nájdete aj vaše obľúbené predplatené kanály.

Službu Magio GO je taktiež možné priradiť do skupiny Magenta 1 a takisto ju kombinovať v rámci Chytrého balíka s Magio Internetom a pevnou linkou, prípadne u firemných klientov v rámci Chytrej biznis ponuky v kombinácii s Biznis NETom alebo Biznis linkou.

V prípade 120 kanálov ponúka vynovená služba aj nový 7-dňový TV archív, v rámci ktorého je možné prehrávanie už odvysielaného programu až 7 dní dozadu. Súčasťou nového archívu je aj inteligentné nahrávanie relácie a filmu, alebo aj celej série. Videopožičovňa napokon ponúkne neobmedzené sledovanie najobľúbenejších filmov a seriálov z domácej aj svetovej produkcie.

Pozrite siLepšia.TV vs. SledovanieTV – súboj služieb na viacerých frontoch

Do vynovenej služby sa dostala aj nová funkcia s názvom „Instant Watching“, ktorá slúži na pokračovanie v pozeraní nasledujúcej relácie bez prerušenia a tiež funkcia „Continue watching“, ktorá vám umožní rozpozerať film na jednom zariadení a dopozerať ho na inom zariadení s pokračovaním v rovnakom bode filmu. Služba je navyše po novom pripravená už aj na sledovanie video obsahu v 4K UHD rozlíšení.

Magio GO je od programu M možné súbežne sledovať na 2 zariadeniach, rozšírenie tohto limitu na 3 zariadenia je spoplatnené mesačným poplatkom vo výške 2 eur. Za poplatok 2,99 eur mesačne si k službe môžete prenajať aj zariadenie Magio GO TV BOX, ktoré umožňuje sledovanie služby aj na starších televízoroch. Ide pritom o tzv. plug and play riešenie, ktoré si nevyžaduje žiadne vŕtanie, či inštaláciu hardvéru.

Služba si okrem toho rozumie s mobilnými zariadeniami s operačným systémom Android 7 alebo novším a iOS 11 alebo novším, smart televízormi Samsung s operačným systémom Tizen s rokom výroby od 2017 alebo neskôr a smart televízormi a set-top boxmi s operačným systémom Android TV 7 alebo novším.

Sledovať ju môžete aj cez webový prehliadač na adrese www.magiogo.sk. Služba oficiálne v prostredí operačného systému Windows podporuje prehliadače Google Chrome, Microsoft Edge a Firefox, zatiaľ čo v prostredí operačného systému macOS zas prehliadače Safari, Google Chrome a Firefox.

Vynovenú službu Magio GO si bude možné objednať od 25. februára na webe operátora, telefonicky na čísle zákazníckej linky alebo osobne návštevou ktoréhokoľvek Telekom Centra.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku