Telekom obmieňa ponuku Mobilného internetu, spúšťa tri nové programy

ZDROJ | Cisco

Telekom od dnešného dňa mení portfólio Mobilného internetu. Spúšťa trojicu nových programov s novým názvoslovím a inými parametrami. Zároveň tieto programy ponúkne v troch variantoch. S viazanosťou bez akciového zariadenia alebo s ním a tiež bez viazanosti.

Najmenší program Mobilný internet S využijú tí z vás, ktorí sa pripájajú príležitostne, mimo domova, alebo potrebujú spoľahlivú zálohu. Jeho cena je od 4,99 € mesačne.

Stredný program Mobilný internet M je pokračovaním predošlého bestselleru s 5 GB dát. Vhodný je najmä pre rodiny alebo obchodných cestujúcich. Cena tohto programu je od 14,99 € mesačne.

Úplnou novinkou medzi mobilnými internetmi v Telekome je Mobilný internet L, ktorý obsahuje 15 GB dát. Zakúpiť si ho budete môcť od 24,99 € mesačne. Ani netreba pripomínať, že tento program je vhodný pre náročných zákazníkov a zdieľané pripojenie viacerých zariadení.

Telekom Mobilny internet - programy
ZDROJ | Telekom

Ak vám nebude stačiť základný balík dát pre prenosy plnou rýchlosťou, budete si môcť dokúpiť balíky dát navyše:
1 GB dát za 5,99 € (pre všetky programy)
2 GB dát za 6,99 € (pre všetky programy)
5 GB dát za 9,99 € (pre Mobilný internet M a L).

Telekom aj k novým Mobilným internetom ponúkne USB a Wi-Fi zariadenia. USB modem Huawei 3372 si k ľubovoľnému programu kúpite za 1 €, Wi-Fi router Huawei E5577 s vlastnou batériou dostanete k programom M a L za 1 € a k internetu S za 9 €. Za Wi-Fi router Huawei B310 s programami M a L zaplatíte 9 € a s programom S zaplatíte 39 €.

Ponuku tabletov a notebookov aj s cenami vidíte v nasledujúcej tabuľke:

Telekom Mobilny internet - zariadenia
ZDROJ | Telekom

ZdrojTelekom

Komentáre k článku