Technologické vychytávky zo sveta hračiek

Myslíte si, že ste z hračiek už vyrástli? O tieto gadgety sa so svojimi deťmi nebudete chcieť deliť.

Filmový droid BB-8 zo Star Wars

Po zábave s dokonalou kópiou droida BB-8 z najnovšieho filmu Star Wars túži snáď každé dieťa a určite aj nejeden dospelý. Najmä ak srší aj poriadnou dávkou inteligencie: droid sa dokáže učiť a vytvárať si svoj vlastný charakter, počúvať a reagovať na váš hlas, posielať a prijímať virtuálne holografické odkazy a mnoho ďalšieho.

sphero-bb-8
ZDROJ | Sphero

Edukačný herný systém Osmo iPad

Hoci je Osmo určené predovšetkým pre deti, spôsob, akým funguje, vás upúta natoľko, že si ho tiež budete túžiť aspoň raz vyskúšať. Pracuje na základe technológie, ktorá premieňa fyzický priestor pred tabletom na digitálnu hernú plochu. Efektívne rozvíja kreativitu dieťaťa, jeho kritické, priestorové, vizuálne a abstraktné myslenie.

osmo-ipad
ZDROJ | Playosmo.com

PowerUp 3.0 ovládateľné lietadlo

Pamätáte si časy, keď ste ako deti súťažili s kamarátmi, koho papierové lietadielko doletí ďalej? S týmto lietadlom by ste určite vyhrali. PowerUp plachtí, otáča sa, stúpa či strmhlav klesá na váš povel. Obloha je vaším ihriskom a jediné, čo vás limituje, je vaša predstavivosť. Lietadlo má zvýšenú odolnosť, prispôsobivý dizajn a kopu príslušenstva v balení.

power-up-3-0
ZDROJ | Poweruptoys.com

Inteligentný robot Ollie

Zažite absolútnu slobodu s inteligentným robotom ovládateľným jednoduchou aplikáciou. Ollie bol vytvorený pre rýchlosť a najvzrušujúcejšie triky. Jeho odolné telo si môžete plne prispôsobiť a vytvoriť tak vlastný jedinečný dizajn. Usporiadajte s deťmi alebo priateľmi napínavé preteky a predveďte im svoje najnovšie triky. Ollie sa všetkým postará o zábavu na celý deň.

sphero-ollie
ZDROJ | Sphero

Tieto gadgety kúpite v predajniach mobilonline.sk alebo na web stránke www.mobilonline.sk.

Zdrojmobilonline.sk

Komentáre k článku