TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť druhý diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 16. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, budeme pre vás pripravovať každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií, ktoré uvádza Lissett a Richard. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate, ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

ZDROJ | Apple

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad hardvérových noviniek, ktoré v utorok predstavil Apple. Samozrejme, kopec článkov si o nich ktorý môžete prečítať aj na našich stránkach (napríklad o AirTagu, iMacu, Apple TV a iPade Pro). V novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ sme sa tiež venovali autosalónu v Šanghaji, kde sa objavilo množstvo konceptov i nových modelov.

Pozrite siApple iMac má nový dizajn, nové farby a procesor M1

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia.

Komentáre k článku