TECHBOX EQC Roadshow už dnes v Žiline. Prídete?

ZDROJ | mercedes-benz

Príďte už dnes do Žiliny,  ukážeme vám prvý elektrický Mercedes-Benz EQC. Podelíme sa s vami o zážitky s testovania, ukážeme vám ako sa novinka nabíja a ako jazdí.

Máme radi elektromobily a chceme, aby ste zažili skutočnú hviezdu medzi elektromobilmi. Prísť sa oplatí, okrem toho že spoznáte nové EQC, môžete vyhrať hodnotné ceny Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz EQC je elektrické SUV, ktoré si vás získa nielen čistým dizajnom s inovatívnym LED svetelným pásom cez obloženie chladiča. Doslova môžete vystreliť smerom dopredu, výkon 408 koní je k dispozícii kedykoľvek. Z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy EQC zrýchli vďaka dvojici elektromotorov na prednej a zadnej náprave.

S 80 kWh batériou je možné prejsť 374 – 417 kilometrov podľa metodiky WLTP. Priemerná spotreba energie 25,0 – 22,4 kWh/100 km zabezpečí, že pri domácom nabíjaní za 100 kilometrov jazdy zaplatíte približne iba 3,5 eura. Stav nabíjania pritom vidíte aj v prehľadnej aplikácii Mercedes me, ktorú vám taktiež ukážeme.

Navyše jazdu s Mercedes-Benz EQC spríjemňujú desiatky asistenčných systémov či inteligentný multimediálny systém MBUX. Ste zvedaví, ako to všetko funguje? Príďte a ukážeme vám budúcnosť už dnes.

Kde sa dnes vidíme?

Pred Motor-CAR ŽilinaRosinská cesta 8446/5, od 16.00 hod do 18.00 hod.

Komentáre k článku