Swytch eBike – premeňte akýkoľvek bicykel na elektrický

ZDROJ | Swytch

Premeňte bicykel na elektrický pomocou šikovného univerzálneho gadgetu Swytch eBike Kit. Ten vám dá slobodu voľby medzi elektrobicyklom a bežným bicyklom.

ZDROJ | Swytch

Veľkou výhodou je podpora akéhokoľvek bicykla vrátane horských, cestných či skladacích. Nechýba ani špeciálny balíček pre kultové skladacie bicykle Brompton. V rámci balíčku dostanete koleso s motorom, ktoré si jednoducho vymeníte na svojom bicykli. Pripojíte potrebné káble a samotnú ovládaciu konzolu na riadidlá a môžete využívať svoj bicykel ako elektrický.

ZDROJ | Swytch

Okrem univerzálnosti, je výhodou aj podpora pre bicykle s diskovými brzdami. Maximálna rýchlosť podpory je 25 kilometrov za hodinu a maximálny dojazd je 50 kilometrov na jedno nabitie pri 250 Wh batérii. K dispozícii je aj 180 Wh batéria s dojazdom 35 kilometrov na jedno nabitie.

Pozrite siSkladací elektrický bicykel Fiido X ponúkne dojazd až 130 kilometrov!

Krútiaci moment dosahuje 40 Nm. Výhodou je, že samotnú batériu máte priamo na riadidlách a viete si ju jednoducho vysunúť a dať nabíjať. Podporuje rýchlonabíjanie, takže stačí 2 hodiny a môžete vyraziť.

ZDROJ | Swytch

Samotný motor, ktorý sa nachádza na prednom kolese, má výkon 250 W. Veľkou nevýhodou bežných elektrobicyklov je ich hmotnosť, ktorá pravidelne dosahuje 23 a viac kilogramov. To však nie je prípad gadgetu Swytch eBike. Samotné koleso s motorom má hmotnosť 1,5 kilogramu a batéria 2 kilogramy. Pokiaľ teda máte bicykel, ktorý má hmotnosť napríklad 11 kilogramov, môžete si z neho urobiť ultra ľahký elektrobicykel.

ZDROJ | Swytch

Ceny za tieto transformačné balíčky začínajú na cene 950 € za univerzálny ECO balíček s dojazdom 35 kilometrov na jedno nabitie, no v rámci rôznych zľavových akcií sa dá balíček získať aj za polovičnú cenu. Univerzálny balíček PRO s dojazdom 50 kilometrov stojí 1 200 €, Brompton balíček ECO stojí 1 200 € a balíček Brompton PRO stojí 1 500 €.

ZDROJ | Swytch

ZdrojSwytch

Komentáre k článku